Počasí u nás
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice
linka

JOSEF HLÁVKA

   

archivOkresní finále v přespolním běhu - 2.stupeň
Družstva mladších děvčat (III), mladších chlapců (III) i starších chlapců (IV) soutěž vyhrála. Družstvo starších děvčat (IV) bylo na druhém místě.
archivVlastivědná exkurze do Prahy
Vlastivědná exkurze do Prahy byla akce, na kterou se letošní páťáci velice těšili. 24. 9. žáci odjeli společně se svými pedagogy vlakem do hlavního města...
archivOkresní finále v přespolním běhu - 1.stupeň
Mezi dívkami se probojovala na třetí příčku žákyně Aneta Knopfová z V. A , v kategorii hochů se prosadil na stupně vítězů bronzovou příčkou Daniel Tobias Volopich z V. A a stříbrným umístěním Pavel Mačejovský z V. D.
archivNová venkovní učebna
...Prostorem realizace se stalo místo v zadním traktu školy u tělocvičen. Celý projekt je úzce spjat s nedalekou řekou Úhlavou, která je ztělesněna sochou Úhlavy. A právě voda má v celém projektu nenahraditelnou estetickou i užitnou roli,...
archivProjekt „Bezpečnější sportování“ realizován
...Hlavním cílem byla rekonstrukce podlahy ve velké tělocvičně v budově Na Jordáně, která je, kromě výuky pro školní tělesnou výchovu, hojně využívání sportovními oddíly. Po dvaceti letech provozu byl stav palubovky na hranici životnosti.
archivÚspěch v okresním kole atletického čtyřboje
Družstvo starších děvčat obsadilo 1. místo a postoupilo do krajského finále, družstva starších chlapců skončila na druhém a třetím místě.
archivUkázka výcviku dravých ptáků
V pondělí 23. 9.2019 navštívil naši školu po dvouleté pauze s ukázkou výcviku dravých ptáků a sov sokolník pocházející z jižních Čech p. Milan Zaleš.
archivTýden mobility
25.9.2019 se na naší škole uskutečnila přednáška Městské policie Přeštice v rámci Týdne mobility na téma Bezpečnost silničního provozu, přestupky a náplň práce strážníků Městské policie.
archivExkurze v ZOO PRAHA
...V září probíráme etologii - chování zvířat, a tak se nám to krásně hodí. Každá třída má objednaný výukový program. Letos to byla „Etologie – chování živočichů“ a „Chytří pomocníci člověka v akci“.
archivAdaptační kurzy 2019
Také letošní nový školní rok zahájili všichni žáci šestého ročníku adaptačním kurzem. Tento název se na naší škole vžil pro celodenní program pro jednu šestou třídu a jejího třídního učitele, kteří pod vedením metodika prevence absolvují pestrý program...

  

 

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, 334 01 Přeštice       IČO: 49181891                    webmaster