Okresní finále v přespolním běhu v Chlumčanech

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 se naše škola zúčastnila Okresního finále v přespolním běhu v Chlumčanech. Žáci 1. stupně startovali v kategorii dívek a chlapců jako jednotlivci. Počasí bylo velmi příjemné, občas závodníky pozdravilo i sluníčko a celé závody probíhaly ve velmi příjemné atmosféře.

Mezi dívkami se probojovala na třetí příčku žákyně Aneta Knopfová z V. A , v kategorii hochů se prosadil na stupně vítězů bronzovou příčkou Daniel Tobias Volopich z V. A a stříbrným umístěním Pavel Mačejovský z V. D.

Všichni žáci zaslouží velikou pochvalu za to, jak bojovali na velmi těžké trati, která účastníky řádně fyzicky prověřila a také za své slušné chování.

Mgr. Radek Mašát

Přespolní běh - chlapci
Soupiska chlapců: Pavel Mačejovský, Daniel Tobias Volopich, Filip Fořt, Lukáš Kydlíček, Michal Kydlíček, Ondřej Rudolf, Václav Duchek

Přespolní běh - děvčata