ARCHIV 2017/2018

LEDEN PROSINEC LISTOPAD ŘÍJEN ZÁŘÍ
SPORTOVNÍ AKCE                                                  ŠKOLNÍ DRUŽINA

archivProjekt eTwinning: Členové projektu na mapě Evropy
V jednom z prvních společných projektových kroků jsme měli za úkol prostřednictvím webu Googlemaps.com ukázat našim projektovým partnerům, kde se naše škola nachází.
archivTřídy 7.A a 7.B na návštěvě přeštického kostela
archivProjektové dny tělesné výchovy
V posledním týdnu před vánočními prázdninami proběhly tradiční projektové dny tělesné výchovy pro žáky 8. a 9. ročníku.
archiv7. ročník v adventní Praze
archiv6. ročník v adventní Plzni
archivVánoční jarmark v Základní škole Josefa Hlávky Přeštice
Na úterý s magickým datem 12. 12. se těšili i ti, kteří do školy nechodí s velkým nadšením. Ten den se konal tradiční Vánoční jarmark v budově základní školy Na Jordáně
archivVánoční akce našich žáků

archivMezinárodní projekt KRŠKO-první setkání
Nová etapa projektu Krško zná své účastníky. Zájem dětí byl skutečně obrovský, proto sestavit seznam našich nováčků bylo otázkou několik málo dní. Což nás moc těší a zároveň zavazuje, snad jejich představy a nadšení nezklameme!
archivPreventivní program neplánovaných těhotenství a interrupcí
V průběhu seminářů Bc. Jitky Kultové z Národní iniciativy pro život, která naše žáky v této oblasti vzdělává již řadu let, se naši nejstarší žáci dozvěděli řadu zajímavých věcí o samém počátku lidského života, těhotenství...
archivMoje cesta na svět
Cílem tohoto projektu je citlivě otevřít komunikaci o vzniku našeho života okamžikem početí, o prenatálním vývoji a o narození.
archivOcenění našich atletů na plzeňském magistrátu
...Družstvo ŠAK Přeštice skončilo na 2. místě v soutěži družstev.
archiv...a zase to Krško!
S novým školním rokem 2017/18 jsme zahájili další etapu projektu Krško. Naši slovinští kolegové i žáci v základní škole Jurija Dalmatina se již těší na další spolupráci, a tak nám nic nebrání tento populární projekt opět rozjet, s novými účastníky a s plnou parádou!