Počasí u nás
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice
linka

JOSEF HLÁVKA

youtube

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 17/18
organizace, prázdniny, pomůcky...

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Tak konečně přilétly! (projekt KRŠKO) NEW

Zkoušky Cambridge KET a PET v naší škole NEW

Výtvarný workshop mozaika v Plasích NEW

JAK SE TOČÍ PENÍZE NEW

Budoucí prvňáčci u zápisu

Slavnostní předání jazykových certifikátů Cambridge

Návštěva předškoláků
v 1. třídách

Z AKCÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY

v í c e...

jídelníček

UPOZORNĚNÍ K PLATBÁM

linka

archiv

ARCHIV 2017/2018

BŘEZEN ÚNOR LEDEN PROSINEC  
LISTOPAD ŘÍJEN ZÁŘÍ SPORTOVNÍ AKCE  
ŠKOLNÍ DRUŽINA

 

archivU přeštických dobrovolných hasičů
Příjemné odpoledne strávily děti ze školní družiny ve zbrojnici přeštických dobrovolných hasičů. Prohlédly si tam hasičskou techniku, výzbroj, výstroj a seznámily se s jejich záslužnou činností.
archivMorana
Již tradičně se děti ze školní družiny na první jarní den přišly rozloučit s odcházející zimou. Průvod včele s Moranou prošel městem za hlasitého doprovodu bubínků a řehtaček až k řece, kde se děti symbolicky rozloučily se zimou vhozením Morany do řeky. Poté u kašny na náměstí přivítaly jaro písní a předáním květů vedení města a základní školy.
archivDO RE MI
9.3. se uskutečnilo v Základní umělecké škole Přeštice celodružinové finále pěvecké soutěže Doremi. Výkony všech zpěváčků byly vyrovnané. Jak rozhodla odborná porota rozhodla o umístění se podívejte ZDE.
archivPoznej své město
Již druhým rokem se děti ze školní družiny zúčastnily oblíbené vědomostní hry "Poznej své město", kterou pro ně připravilo KKC Přeštice. Procházkou a plněním zadaných úkolů si připomněly památná místa našeho města. Na závěr si v Domu historie Přešticka prohlédly výstavu k stému výročí vzniku Československé armády.
archivMaškarní bál
Maškarní bál ve školní družině- taneční odpoledne spojené s vyhlášením soutěže o nejlepší masky, taneční soutěže, volný tanec.
archivBetlém paní Andrlíkové
Každoroční vánoční tradicí se již stala vycházka do Příchovic a prohlídka ručně vyřezávaných sošek a betlému na zahradě paní Andrlíkové.
archivPečení cukroví v DDM (SVČ Slunečnice)
Své kuchařské a estetické dovednosti si děti ze školní družiny mohly vyzkoušet ve Středisku volného času Slunečnice zdobením vánočního cukroví.
archivMIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
Předvánoční čas ve školní družině započala návštěva mikulášské party spojená s nadílkou pro děti.
archivLEZECKÁ STĚNA
Svoji sílu a mrštnost si děti ze školní družiny mohly vyzkoušet na lezecké stěně v tělocvičně ZŠ Na Jordáně. Pod bedlivým dozorem pana učitele Mgr. Marka Kindla si mohly vyzkoušet techniku lezení na stěny různých obtížností.
archivJUNIORFEST
I v letošním roce se děti ze školní družiny zúčastnily dětského filmového festivalu "Juniorfest", kde zhlédly holandský snímek "Pan učitel Žába". Zároveň si prohlédly výstavu pohádkových postav, která byla součástí festivalu.
archivPodzimní drak z listí
V pondělí dne 16.10. se děti ze školní družiny zúčastnily každoroční soutěže o nejdelšího draka z listí, ve které letos zvítězily děti z 3. oddělení ŠD.
archivBESIP
BESIP k 50. výročí svého založení připravil pro veřejnost zajímavé dopravní odpoledne. Děti si zde mohly vyzkoušet své dopravní znalosti a seznámit se s trenažérem auta a motocyklu.
archivTýden mobility
V rámci "Týdne městské mobility" se děti ze školní družiny zúčastnily dopravního okruhu v Městském parku pořádaného Městským úřadem Přeštice.
archivDuhový chodník
Celodružinová akce - kreslení dětí na chodník suchými křídami, vyhodnocení nejlepších prací.
archivBezpečná cesta do školy
Strážníci městské policie seznámili nové prvňáčky jak se bezpečně chovat nejen při cestě do školy, ale i při sportu a hrách ve volném čase.

  

 

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, 334 01 Přeštice       IČO: 49181891                    webmaster