ARCHIV 2017/2018

ČERVEN    KVĚTEN    DUBEN    BŘEZEN    ÚNOR    LEDEN    PROSINEC    LISTOPAD    ŘÍJEN    ZÁŘÍ

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE    ŠKOLNÍ DRUŽINA

archivProjekt eTwinning: Show me your culture!
Tento projekt byl založen ve spolupráci s ekonomickým lyceem v ukrajinském Gorodišči, základní školou z lotyšského města Ilukste a s Biskupským gymnáziem Brno.
archivAdaptační kurzy v 6. ročníku
Také letošní nový školní rok zahájili všichni žáci šestého ročníku adaptačním kurzem.
archivDravci naživo
...navštívil naši školu profesionální sokolník pan Milan Zaleš se svými opeřenci. Připravil pro děti naučný program s ukázkami několika sov a orla mořského.
archivSlavnostní předání jazykových certifikátů Cambridge
...první slavnostní předání Cambridge certifikátů našich žáků ze sedmých tříd a žáků z prvního stupně. Starší žáci úspěšně složili zkoušku úrovně KET a ti mladší úrovně YLE.
archivPamětní deska Dr. Otto Seydlovi
Pamětní desku v roce 130. výročí založení budovy v Rebcově ulici a zároveň v roce 100. výročí vzniku České astronomické společnosti odhalili ředitel školy Petr Fornouz a čestný předseda České astronomické společnosti Jiří Grygar.

INFORMACE - KORONAVIR

PŘEDÁVÁNÍ UČIVA ŽÁKŮM