Menu schované do tlačítka

 

ARCHIV 2017/2018

 

ČERVEN    KVĚTEN    DUBEN    BŘEZEN    ÚNOR    LEDEN    PROSINEC    LISTOPAD    ŘÍJEN    ZÁŘÍ

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE    ŠKOLNÍ DRUŽINA

 

archivALPY 2018
V lednu 2018 naše opětovně škola pořádala lyžařský zájezd do střediska Matrei – Kals v Rakousku. Letošní zájezd byl svým způsobem trošku jiný. Lednové počasí v Alpách připravilo několik překvapení...
archivBeseda o zdravém životním stylu
Ve středu 31.1.2018 navštívili naši školu studenti Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy v Plzni. Připravili pro žáky 3. ročníku besedu o zdravém životním stylu.
archivBIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA
...Své znalosti prokázali žáci nejen v teoretickém testu, ale i při poznávání přírodnin. Při laboratorní práci děti předvedly, jak zdatně pracují s mikroskopem, dokáží zhotovit preparát, provést nákres či vypočítat zvětšení pozorovaného objektu.
archivPreventivní program ZDRAVÉ ZUBY
...Dentální hygienistka žáky seznámila se stavbou, funkcí a onemocněním zubů. Připomněla, jak má každý o své zuby pečovat a jaké používat pomůcky.
archivProfily účastníků dorazily do Krška
Do Krška šťastně dorazily profily všech našich účastníků projektu. S touto zprávou se nám ozvala naše kolegyně Andreja - koordinátorka na slovinské straně.
archivŽivotem bez závislostí (preventivní program)
Většina z nás si život bez závislosti nedokáže představit. Tím ale samozřejmě myslím například závislost na čtení knih, sportu, kamarádech, nebo čokoládě. Co když se ale závislost stane problémem, který zcela ovládá a ohrožuje náš život?
archivProjekt eTwinning: Účastníci projektu "Show me your culture"
Pro vytvoření elektronických vizitek všech účastníků projektu jsme zvolili internetový web www.padlet.com, který byl pro náš účel ideální. Na připojeném obrázku se můžete seznámit se všemi žáky i učiteli ze všech zúčastněných škol, kteří s námi na projektu spolupracují.
archivVánoční přání z Krška!
Poslední den před Vánocemi na nás čekalo ve školní poštovní schránce veliké překvapení: velká papírová obálka až z Krška! Netrpělivě jsme ji otevřeli a bylo v ní....

AKTUALITY

INFORMACE - KORONAVIR

PŘEDÁVÁNÍ UČIVA ŽÁKŮM

ŠKOLNÍ ROK 19/20
organizace, prázdniny, pomůcky...

ZÁJMOVÉ KROUŽKY
2019-2020

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČNÍKU ZŠ

Jazykové zkoušky Cambridge English na 1. stupni 

ARCHIV 19/20


ZAJÍMAVOSTI

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad


jídelníček

youtube
Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster