Počasí u nás
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice
linka

JOSEF HLÁVKA

ARCHIV 2018/2019

ČERVEN KVĚTEN DUBEN BŘEZEN ÚNOR
LEDEN PROSINEC LISTOPAD ŘÍJEN ZÁŘÍ
ŠKOLNÍ DRUŽINA

 

archivV environmentálním centru v Krsech
Dne 26. a 30. dubna 2019 navštívila školní družina environmentální centrum v Krsech na severním Plzeňsku, které jim nabídlo ekologickou výchovu, osvětu o alternativních zdrojích energie nebo zdravém životním stylu.
archivNávštěva u kynologů
Příjemné odpoledne strávily děti ze školní družiny u přeštických kynologů. Ti jim předvedli výcvik psů a jejich dovednosti.
archivNávštěva u profesionálních hasičů
Zajímavé odpoledne strávily děti ze školní družiny u přeštických profesionálních hasičů. Ti jim předvedli požární techniku, vybavení a provedli je hasičskou zbrojnicí.
archivDružina se rozloučila se zimou
Již tradičně se děti ze školní družiny na první jarní den přišly rozloučit s odcházející zimou. Průvod v čele s Moranou prošel městem za hlasitého doprovodu...
archivNová učebna školní družiny
Vánoční nadílkou jsme 21. 12. 2018 slavnostně zahájili provoz naší nové třídy školní družiny v Rebcově ulici, na kterou jsme se všichni velice těšili. Děti dojetím a očekáváním ani nedýchaly...
archivPěvecká soutěž DO–RE–MI
Výkony všech zpěváčků byly vyrovnané, odborná porota rozhodla o umístění:
archivMaškarní bál
Maškarní bál ve školní družině- taneční odpoledne spojené s vyhlášením soutěže o nejlepší masky, taneční soutěže, volný tanec.
archivMikulášská nadílka
Také v letošním roce zavítala mezi děti ze školní družiny Mikulášská parta a za dobré chování a pěknou písničku je podělila chutnou nadílkou.
archivDivadlo Dráček hrálo pro školní družinu
Předvánoční čas přijelo dětem ze školní družiny zpříjemnit plzeňské maňáskové Divadlo Dráček, které jim zahrálo čertovskou pohádku "O popletených čertech".

  

 

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, 334 01 Přeštice       IČO: 49181891                    webmaster