Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím a trenérům, kteří je na soutěže připravili.
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Matematická soutěž Pythagoriáda - okresní kolo |
3. místo | Barbora Lukášová (V.C) | E.Veselá |
Mladý záchranář - krajské kolo |
8. místo | družstvo (D.Šimice a N.Pechanová - V.D, A.Hohlbergerová a K.Duchek - V.A) |
O. Vizingrová |
Atletický trojboj - okresní kolo |
1. místo | družstvo starších A | M. Fornouzová |
4. místo | družstvo starších B | ||
4. místo | družstvo mladších C | ||
5. místo | družstvo mladších B | ||
Štafetový pohár - krajské kolo |
4. místo | družstvo Přeštice A | N. Květoňová R. Mašát Č. Smetana |
14. místo | družstvo Přeštice B | ||
Dopravní soutěž - krajské kolo |
3. místo |
družstvo cyklistů z 5.B (V.Kabát, T.Tykvart, E.Kořánová, M.Skálová) |
O. Vizingrová |
Dopravní soutěž - okresní kolo |
1. místo |
||
Matematický klokan (Cvrček) - okresní kolo |
5. místo | Šimon Tykvart (3.B) | P. Čapková |
6.-10. místo | Daniel Tolar (3.B) | ||
Anna Bryndová (2.A) | N. Květoňová | ||
Vybíjená - okresní kolo |
1. místo | družstvo děvčat (4. a 5.r.) | M. Fornouzová |
Štafetový pohár - okresní kolo |
1. místo | štafeta A | N. Květoňová R. Mašát Č. Smetana |
2. místo | štafeta B | ||
Mc Donald´s Cup (fotbal) okrskové kolo |
2. místo | kategorie A | L. Friebel |
2. místo | kategorie B | ||
Mc Donald´s Cup (fotbal) - okresní kolo |
2. místo | kategorie A | |
2. místo | kategorie B | ||
Karlovarský skřivánek - krajské kolo |
3. místo |
Štěpánka Doubková (5.A) | R. Mašát N. Květoňová |
4.-5. místo | Anna Hohlbergerová (5.A) | ||
Recitační soutěž - okresní kolo |
čestné uznání | Václav Strejc (4.B) | L. Friebel |
čestné uznání | Petra Kováříková (5.C) | E. Veselá | |
POHÁR ZŠ VE FLORBALU ČEPS cup 2017/2018 |
2. místo | družstvo chlapců | L. Friebel |
3. místo | družstvo dívek | R. Mašát |
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Minikopaná - okresní přebor |
2. místo | starší žáci (IV) | |
Pohár rozhlasu - krajské kolo |
1. místo | mladší žáci (III) | M. Kindl |
2. místo | starší žačky (IV) | P. Fornouz | |
Pohár rozhlasu - okresní kolo |
2. místo | starší žáci (IV) | A. Hajžman |
1. místo | starší žačky (IV) | ||
1. místo | mladší žáci (III) | ||
3. místo | mladší žačky (III) | ||
Dopravní soutěž - okresní kolo |
6. místo |
družstvo cyklistů z 8.C (M.Mašek, A.Trachta, N.Holcová, M.Kokošková) |
A. Hajžman |
Odbíjená - okresní kolo (IV) |
3. místo | družstvo děvčat | P. Fornouz |
2. místo | družstvo chlapců | ||
Biologická olympiáda - okresní kolo (C) |
3. místo s postupem |
Hedvika Pelíšková (8.C) | L. Křížová |
Biologická olympiáda - okresní kolo (D) |
5. místo | Klára Dvořáková (7.A) | |
8. místo | Eliška Levorová (7.A) | ||
Fyzikální olympiáda - okresní kolo (E) |
2. místo | Michal Duchek (9.C) | J. Dobranský |
5. místo | Filip Janota (9.A) | D. Bošková | |
6. místo | Barbora Šteinerová (9.E) | J. Dobranský | |
7. místo | Markéta Peclová (9.E) | ||
8. místo | David Stuchl (9.C) | ||
Fyzikální olympiáda - Archimediáda (G) |
4. místo | Nikola Dupalová (7.B) | D. Bošková |
Karlovarský skřivánek - krajské kolo |
2. místo |
Karolína Mourková | A. Karpíšková |
Matematický klokan - (KADET) |
7--9. místo | Lucie Langová (9.B) | M. Malík |
10. místo | Barbora Šteinerová (9.E) | D. Bošková | |
Basketbal - okresní kolo (IV) |
1. místo | družstvo chlapců | |
1. místo | družstvo děvčat | ||
Basketbal |
1. místo | družstvo chlapců | M. Kindl |
2. místo | družstvo děvčat | P. Fornouz | |
Basketbal - krajské kolo (IV) |
4. místo | družstvo chlapců | A. Hajžman |
Chemická olympiáda - okresní kolo |
4. místo | Vanda Krsová (9.C) | M. Majerová |
5. místo | Martina Cvačková (9.B) | M. Kučerová V. Kašpar |
|
Recitační soutěž - okresní kolo (III) |
1. místo s postupem |
Vojtěch Moulis (6.A) | L. Dobranská |
1. místo | Filip Hajšman (6.D) | V. Straková | |
Recitační soutěž - okresní kolo (IV) |
1. místo | Veronika Veselá (8.E) | V. Šafratová |
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo (A) |
2. místo | Jakub Cízler (6.D) | J. Rajčok |
4. místo | Vojtěch Moulis (6.A) | K. Charvát | |
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo (B) |
2. místo | Eliška Vozárová (7.D) | J. Rajčok |
5. místo | Matěj Štěpánek (7.C) | M. Malík | |
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo (C) |
6. místo | Tereza Cibulková (9.B) | J. Rajčok |
10. místo | Lucie Langová (9.B) | ||
Soutěž v anglickém jazyce
- okresní kolo (I.A) |
1. místo | Filip Hajšman (6.D) | J. Brunnerová |
Soutěž v anglickém jazyce
- okresní kolo (II.A) |
5. místo | Josef Kostkuba (8.B) | O. Volfová |
Karlovarský skřivánek - krajské kolo |
2. místo s postupem |
Karolína Mourková (9.C) | A. Karpíšková |
Matematická olympiáda - okr. kolo |
1. místo | Filip Janota (9.A) | D. Bošková |
8. místo | David Stuchl (9.C) | V. Kašpar | |
Olympiáda v českém jazyce - okr. kolo (I) |
4. místo | Tereza Cibulková (9.B) | E. Frančeová |
6. místo | Elena Brožová (9.C) | H. Matějovská | |
Soutěž v německém jazyce - okr. kolo (II.A) |
1. místo |
Markéta Peclová (9.E) | L. Křížová M. Trhlíková |
6. místo | Vanda Krsová (9.C) | L. Křížová | |
9. místo | Valeria Hajšmanová (9.B) | M. Trhlíková | |
Soutěž v německém jazyce - okr. kolo (I.A) |
2. místo | Adéla Krsová (7.D) | J. Mračková |
10. místo | Matěj Štěpánek (7.C) | ||
Dějepisná olympiáda - okresní kolo |
3. místo | Filip Janota (9.A) | A. Zavadilová |
4. místo | Jindřich Homr (9.B) | M. Hrubá | |
7. místo | Tereza Cibulková (9.B) | ||
PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN - (KADET) |
3. místo | Filip Janota (9.A) | J. Rajčok |
5. místo | Martin Hrdonka (9.B) | ||
9. místo | Marek Hohlberger (8.D) | L. Křížová | |
12. místo | Lucie Langová (9.B) | J. Rajčok | |
Házená - krajské kolo |
2. místo | družstvo starších děvčat FOTO | P. Fornouz |
Florbal - okresní kolo |
2. místo | družstvo straších děvčat FOTO | P. Fornouz |
2. místo | družstvo mladších děvčat FOTO | ||
Přespolní běh - krajské kolo |
2. místo | družstvo chlapců (III) | I. Malátová |
3. místo | družstvo děvčat (III) | ||
2. místo | družstvo děvčat (IV) | ||
2. místo | Michal Pergler (III) | ||
2. místo | Vanda Krsová (IV) | ||
Přespolní běh - okresní kolo |
1. místo | družstvo děvčat (III) | I. Malátová |
1. místo | družstvo chlapců (III) | ||
2. místo | družstvo děvčat (IV) | ||
1. místo | Kateřina Třísková (III) | ||
3. místo | Tereza Burlová (III) | ||
1. místo | Michal Pergler (III) | ||
1. místo | Vanda Krsová (IV) | ||
2. místo | Kateřina Burianová (IV) | ||
Atletický čtyřboj - republikové finále (Kolín) FOTO |
4. místo |
družstvo děvčat |
P. Fornouz |
Atletický čtyřboj - krajské finále FOTO |
1. místo | družstvo děvčat | |
5. místo (IV) |
družstvo chlapců | A. Hajžman | |
1. místo | Jan Pergler | ||
Atletický čtyřboj - okresní kolo FOTO |
1. místo (IV) | družstvo děvčat | P. Fornouz |
1. místo (IV) | družstvo chlapců | A. Hajžman | |
1. místo | Jan Pergler | ||
2. místo | Miroslav Polívka | ||
ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny,
pomůcky...
ÚSPĚCH v Přehlídce dětských recitátorů
BASKETBAL – úspěšný start do sezóny
Exkurze za plzeňskými památkami (8. ročník)
BISTRO na druhém stupni
OPĚT V PROVOZU
Program ZDRAVÁ 5 se všem líbil
Úspěch v krajském kole pěvecké soutěže
ZAJÍMAVOSTI
Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození
Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni
Ze života Josefa Hlávky - videopořad
Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster