Dámy a pánové, právě jsme se vrátili z parádního výletu do Anglie!

Bylo to super a ani občasný deštík nám nezkazil dobrou náladu. Začali jsme ve slavném univerzitním městě Oxford, kde jsme si vychutnali akademickou atmosféru a navštívili Christ Church College. Chybělo už jen obléknout slavnostní hábity a brýle s tlustými obroučkami!

V Cambridge jsme se kromě prohlídky města vydali i na tradiční plavbu na lodičkách po říčce Cam. Byla to idylka a místy i taneční představení, protože někteří místní průvodci měli smysl pro humor

Další zastávkou bylo Duxford, kde jsme se nadchli pro leteckou historii. Viděli jsme spousty legendárních letadel jako například neuvěřitelný Spitfire, obávaný Messerschmitt nebo ikonickou stíhačku P-51 Mustang.

Ve Warwicku nás čekala trochu jiná zábava. Historický zámek s odpočinkovou atmosférou a dostatkem času si užít relax i sokolnickou show.

Coventry a Birmingham nám připomněly, jak vypadá skutečný život mimo zámecké brány. Viděli jsme, kde se rodí ta nejlepší muzika a kde přišla na svět průmyslová revoluce. A čokoládovna Cadbury World nám trošku osladila den!

Náš výlet jsme zakončili v Londýně procházkou po nejznámějších místech města. Užili jsme London Eye i spoustu zábavy. Prostě žádná nuda, jen velká spousta nezapomenutelných zážitků.

Za kolektiv vyučujících Martina Kubíčková

Z NAŠICH DALŠÍCH AKCÍ