Menu schované do tlačítka

 

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2019/2020

Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím a trenérům, kteří je na soutěže připravili.

1. stupeň ZŠ

 
soutěž umístění soutěžící učitel (trenér)
       
Logická olympiáda
- krajské kolo
 22. místo  Odřej Rudolf (5.C)  Š. Havlíčková
 30. místo  Daniel Tolar (5.B)  P. Čapková
 33. místo  Šimon Tykvart (5.B)
 účast  Eliška Kubíková (5.B)
Přespolní běh
- okresní kolo - chlapci
 2. místo  Pavel Mačejovský  R. Mašát
 3. místo  Daniel Tobias Volopich
 5. místo  Filip Fořt
 6. místo  Lukáš Kydlíček
 7. místo  Michal Kydlíček
Přespolní běh
- okresní kolo - děvčata
 3. místo  Aneta Knopfová
 5. místo  Klára Sýkorová
 7. místo  Adéla Burlová
 10. místo  Tereza Benešová

2. stupeň ZŠ

soutěž umístění soutěžíci učitel (trenér)
Dějepisná olympiáda
- okresní kolo
 8. místo  Lucie Radová (9.C)  M. Kaslová
Basketbal
- okresní přebor
 1. místo s postupem  družstvo děvčat (IV)  D. Hodanová
 I. Malátová
 1. místo s postupem  družstvo chlapců (IV)  M. Kindl
Házená
- krajské kolo
 6. místo  družstvo děvčat (IV)  P. Fornouz
Florbal
- okresní kolo
 4. místo družstvo děvčat (III)  P. Fornouz
 4. místo družstvo děvčat (IV)  P. Fornouz
 I. Malátová
Přespolní běh
- krajské kolo
 3. místo  družstvo děvčat (III)  I. Malátová
 5. místo  družstvo chlapců (III)
 2. místo  družstvo chlapců (IV)
 1. místo  Michal Pergler (IV)
Přespolní běh
- okresní kolo
 1. místo  družstvo děvčat (III)  I. Malátová
 1. místo  družstvo chlapců (III)
 2. místo  družstvo děvčat (IV)
 1. místo  družstvo chlapců (IV)
 1. místo  Daniel Kuběna (III)
 3. místo  Nikol Pechanová (III)
 1. místo  Michal Pergler (IV)
 1. místo  Tereza Burlová (IV)
Atletický čtyřboj
- okresní kolo
 1. místo s postupem  družstvo děvčat (IV)  I. Malátová
 D. Hodanová
 2. místo  družstvo chlapců A (IV)  M. Kindl
 3. místo  družstvo chlapců B (IV)  P. Fornouz
 1. místo - jednotlivci  Viktorie Ritterová  
 2. místo - jednotlivci  Tereza Burlová  
 3. místo - jednotlivci  Zuzana Nová  
 3. místo - jednotlivci  Tobias Jeslínek  

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2018/2019  

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 19/20
organizace, prázdniny, pomůcky...

ZÁJMOVÉ KROUŽKY
2019-2020

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Informace k lyžařskému výchovně vzdělávacímu zájezdu 2020 NEW

Životem bez závislostí (preventivní program) 

Výměnný pobyt našich přátel z Krška u nás v Přešticích se blíží!

VÁNOČNÍ AKCE 2019

ARCHIV 19/20


ZAJÍMAVOSTI

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad


jídelníček

youtube
Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster