Evropský den bez aut 2010

Do akce Evropský den bez aut (středa 22. září) se již tradičně  zapojují děti z naší školní družiny. Na svých kolech či koloběžkách projíždějí určenou trasu, plní dané úkoly a překonávají nejrůznější dopravní překážky. Na konci trasy na ně čeká vyhodnocení a drobný dárek. V okolí bydovy 1. stupně ZŠ v Rebcově a Poděbradově ulici jste v ten den mohli vidět desítky malých dětí, které na svých vozidlech pečlivě dodržovaly dopravní  předpisy a plnily zajímavé úkoly. I pan starosta Fornouz si trasu vyzkoušel a bezpečně ji projel.

I v letošním roce akci zorganizovali zaměstnanci Městského úřadu Přeštice a městská policie. Děkujeme.

FOTOGALERIE