Okresní kolo florbalu v Chlumčanech

úterý 18. 6. 2024

Před koncem školního roku se vydala naše sportovní výprava do Chlumčan, kde se uskutečnilo nepostupové okresní kolo florbalu. Už v předešlých letech jsme se účastnili této soutěže ve smíšené kategorii 4. a 5. ročníku. Tentokrát jsme ale dali dohromady i družstvo těch nejmenších, tedy žáků a žákyň 1. až 3. ročníku.

Obě družstva odvedla velmi pěkné výkony, těší nás ale zejména dobré chování žáků v průběhu celého turnaje. Družstvo starších dětí vybojovalo nádherné 2. místo z šesti zúčastněných škol, naši nejmladší s pouhou jednou remízou a pěti vítězstvími vybojovali 1. místo ze čtyř. Výsledky a soupisku naleznete v tabulce.

Děkuji panu učiteli Friebelovi za operativní řešení ranní komplikace, dětem za příkladnou reprezentaci ZŠ Josefa Hlávky Přeštice a všem, kteří sledují naše sportovní výsledky děkuji a přeji příjemný letní odpočinek.

Mgr. Radek Mašát

foto foto

Z NAŠICH DALŠÍCH AKCÍ

Bohatý program BRANNÉHO DNE