Menu schované do tlačítka

 

   

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2020/2021

Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím a trenérům, kteří je na soutěže připravili.

1. stupeň ZŠ

soutěž umístění soutěžící učitel (trenér)
       
Logická olympiáda
- krajské kolo
 28.-29. místo  Zuzana Šúšová (5.A)  N. Květoňová
Matematický klokan
- celostátní kolo (kat. Cvrček)
 1. místo  Marek Beneš (3.A)  D. Mrskošová
Matematický klokan
- krajské kolo (kat. Cvrček)
 1. místo  Marek Beneš (3.A)
Matematický klokan
- okresní kolo (kat. Cvrček)
 1.-3. místo  Marek Beneš (3.A)  D. Mrskošová
 4. - 7. místo  Kristýna Tomanová (3.B)  E. Veselá
 8. - 11. místo  Tomáš Fritch (3.A)  D. Mrskošová
 Jan Méner (3.A)
 PANGEA
 - matematická soutěž
 - krajské kolo
 8. místo  Kristýna Bezděková (4.B)  V. Holá
 2. místo  Anna Ménerová (5.B)  J. Schlucková
 3. místo  Nela Marie Řeřichová (5.A)  N. Květoňová
 8. místo  Anna Kokošková (5.A)
 9. místo  Zuzana Šúšová (5.A)
 9. místo  Nella Krimlová (5.B)  J. Schlucková
Matematická olympiáda
. okresní kolo (Z5)
 8. místo  Anna Bryndová (5.A)  N. Květoňová
 11. místo  Anna Hodanová (5.B)  J. Schlucková
 12.-16.místo  Vojtěch Slouka (5.A)  N. Květoňová
 Natálie Majerová (5.B)  J. Schlucková
       

 

2. stupeň ZŠ

soutěž umístění soutěžící učitel (trenér)
       
 Matematická olympiáda
 - okresní kolo
 4. místo (Z6)  Soňa Dobrá (VI.B)  M. Malík
 1. místo (Z7)  Dan Kladívko (VII.D)  V. Kašpar
 2. místo (Z8)  Jiří Štěpán (VIII.C)  M. Malík
 Matematický klokan
 - okresní kolo
 - kategorie Benjamín
 3. místo  Šimon Tykvart (VI. B)  M. Malík
 6. místo  Kristýna Holečková (VI. A)  M. Majerová
 7. místo  Dan Kladívko (VII. D)  V. Kašpar
 9. místo  Klára Štýsová (VII. E)  V. Kašpar
 Matematický klokan
 - okresní kolo
 - kategorie Kadet
 1. místo  Jan Hofman (IX. D)  A. Hajžman
 3. místo  Jan Wiesner (IX. C)  V. Kašpar
 9. místo  Marek Trš (IX. E)  M. Kučerová
 Chemická olympiáda
 - okresní kolo
 4. místo  Olga Strejcová (IX.C)  M. Majerová
 5. místo  Zuzana Kroupová (IX.C)
       

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2019/2020  

ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny, pomůcky...

Nabídka zájmových kroužků

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH


Z NAŠICH AKCÍ

Vítězství v krajském kole basketbaluNEW

Krajské kolo ve velejbaluNEW

Start do světa práce (workshop)NEW

Z akcí školní družinyNEW

Hodina moderní chemie – forenzní analýza

Přednáška o Jižní Americe se líbila

Parádní výlet do Anglie

Úspěchy v matematické soutěži MaSo

Digitální technologie na 1. stupni ZŠ

Závody v boulderingu

Návštěva 1. ročníku v knihovně

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ – úspěch v okresním kole

VYBÍJENÁ – vítězství krajském kole

Ohlasy účastníků návštěvy z partnerské školy + FOTO
(Projekt Krško)

V Í C E


ZAJÍMAVOSTI

Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození

Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti