Školní kolo recitační soutěže

Dne 20. listopadu 2018 proběhlo v Základní škole Josefa Hlávky Přeštice školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně. Do školního kola postoupili vždy dva až tři nejlepší recitátoři z třídních kol druhého až pátého ročníku.

Soutěž probíhala v příjemné atmosféře, recitující žáci překvapovali porotu i obecenstvo svými výkony. Dařilo se chlapcům i děvčatům napříč všemi ročníky. Za nejlepší výkony byli žáci odměněni knihou, diplomem a všichni zbývající, neméně dobří, si odnesli jako cenu útěchy alespoň malý dárek.

Porota nakonec vybrala dva zástupce z mladší kategorie a dva ze starší kategorie pro postup do okresního kola v Blovicích, které se bude konat na jaře příštího roku. Všichni zúčastnění žáci naší školy si zaslouží velikou pochvalu za vzornou přípravu a skvělé výkony. Našim reprezentantům budeme přát mnoho úspěchů v okresním kole.

Mgr. Helena Medková, Mgr. Dana Mrskošová

Výsledková listina: