Menu schované do tlačítka

Úspěch na Republikovém finále čtyřboje

Družstvo starších dívek po vítězství v okresním kole a následném 1. místě v kole krajském postoupilo do republikového finále do Kolína, které se konalo 11. 10. 2017.

Do Kolína se sjela všechna vítězná družstva jednotlivých krajů z celé republiky. Počasí bylo celkem přívětivé a proto i výkony našich děvčat byly velice dobré. A můžeme směle říci, že se mezi 14 družstvy opravdu neztratila. Družstvo ve složení Kateřina Burianová, Klára Slouková, Barbora Šteinerová, Kateřina Třísková a Vanda Krsová se celou dobu průběžně umisťovalo na špici. V jednotlivých disciplínách, mezi které patří běh na 60 m, skok daleký (K. Burianová nejlepší výkon v soutěži – 507 cm), skok vysoký, hod míčkem nebo vrh koulí a běh na 800m se mezi atletickými speciálkami neztratila. Po součtu všech bodů obsadilo naše družstvo nepopulární 4. místo. Přesto se jedná o další velký republikový úspěch, který byl podtržen i 3. místem Kateřiny Burianové v jednotlivcích.