Menu schované do tlačítka

 

KŘÍŽEM KRÁŽEM PŘEŠTICEMI

V sobotu 27. září se i naše škola zapojila do akce Křížem krážem Přešticemi – Den pro rodinu. Zájemci z řad návštěvníků si mohli vyzkoušet kardiopulmocerebrální resuscitaci (masáž hrudníku a umělé dýchání) na nových resuscitačních modelech dospělého člověka a novorozence, které škola zakoupila v rámci projektu Podpora rozvoje výuky přírodních věd pro žáky ZŠ Josefa Hlávky Přeštice.

Zájem vzbudily i trojrozměrné modely plodu v jednotlivých fázích vývoje nebo torzo člověka s vyjímatelnými orgány, které jsme také pořídili v rámci projektu. Nedílnou součástí výuky přírodopisu v 8. ročníku je i model lidské kostry, na kterém si návštěvníci mohli prověřit své znalosti.

V prostoru arboreta školy byla připravena poznávačka přírodnin, která slouží k výuce žáků 7. ročníku. Arboretum bylo pořízeno v rámci projektu Zelená škola a slavnostně otevřeno na konci loňského školního roku.

Aktivity byly připraveny pro všechny věkové kategorie, jak dokládají fotografie z akce. Doufáme, že návštěvníkům se u nás ve škole líbilo a budeme se těšit na další setkání např. na Vánočním jarmarku, který se koná 16. prosince 2014.

Mgr. Ivana Boulová

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 20/21
pomůcky pro žáky

Jazykové zkoušky Cambridge English na 1. stupni přesunuty 

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

ARCHIV 19/20


ZAJÍMAVOSTI

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti