Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím, kteří je na soutěže připravili.
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
SUDOKU 2. noficiální mistrovství Plzně kategorie A |
2. místo | Magdalena Fialová - 4.B | P. Křenová |
3. místo | Terezie Holubářová - 4.B | P. Křenová | |
Matematická olympiáda Z5 - oblastní kolo | 1. místo | Hana Anežka Havlíčková - 5.B | M. Fornouzová |
2. - 3. místo | Lada Pastyříková - 5.C | J.M.Schrimpfová | |
Matematický Klokan - celostátní měřítko | 1. místo | Hana Anežka Havlíčková - 5.B Marek Današ - 5.A |
M. Fornouzová A. Němečková |
Matematický Klokan - oblastní kolo Matematický Klokan - krajské kolo |
1. místo | Hana Anežka Havlíčková - 5.B Marek Današ - 5.A |
M. Fornouzová A. Němečková |
Matematický Cvrček- oblastní kolo Matematický Cvrček- krajské kolo |
1. místo | Václav Prosser - 2.B Karolína Sedláčková - 3.D Zdeněk Sýkora - 3.D Filip Dvořák - 3.B Tomáš Hrubý - 3.B Michaela Pešková - 3.B Magdaléna Soukupová - 3.B |
J. Kozlová D. Velíšková O. Vizingrová |
Karlovarský skřivánek 2008 - krajské kolo | 6. místo | Martin Šobr - 5.D | L. Plachá |
Přehlídka dětských recitátorů - okresní kolo | 1. místo s postupem | Jakub Moulis - 4.C | V. Holá |
Přebor Plzně v přespolním běhu 2008 | 1. místo | Martin Bluďovský | ATLETICKÝ KROUŽEK Č. Smetana |
2. místo | Kryštof Krs | ||
4. místo | Karel Naxera | ||
2. místo | Veronika Lebedová | ||
5. místo | Veronika Kukaňová | ||
1. místo | Zdeněk Polívka | ||
3. místo | Milan Siegl | ||
4. místo | Marek Današ | ||
Krajský přebor Plzeňského kraje v atletice | 1. místo | Milan Siegl | ATLETICKÝ KROUŽEK Č. Smetana |
2. místo | Jindřich Naxera | ||
2. místo | Kryštof Krs | ||
Atletický přebor města Plzně na dráze běh 800 m, míček |
2. místo | Zdeněk Polívka | ATLETICKÝ KROUŽEK Č. Smetana |
Halové mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v atletice | 1. místo - skok daleký | Ondřej Důbrava | |
3. místo - 60m | |||
Pískání pro zdraví - regionální kolo | 1. místo s postupem do celostátního finále | žáci 2. a 3. ročníku | V. Holá |
1. místo | žáci 4. a 5. ročníku | ||
2. místo | 6. - 9. ročníku | ||
Pískání pro zdraví - celostátní finále | 4. místo | žáci 2. a 3. ročníku | V. Holá |
Krajská přehlídka dětských recitátorů 2008 | 4. místo | Jakoub Moulis - 4.C | V. Holá |
Vybíjená smíšená družstva - okresní finále | 2. místo | 4. a 5. ročník | M. Fornouzová |
Vybíjená dívek - okresní finále | 1. místo | Dívky - 4. a 5. ročník | M. Fornouzová |
Vybíjená dívek - krajské finále | 1. místo | ||
McDonald's Cup - kat. 2 krajské kolo |
4. místo | Chlapci - 4. a 5. ročník | A. Němečková, T.Benedikt |
McDonald's Cup - kat. 2 okresní kolo |
1. místo | Chlapci - 4. a 5. ročník | A. Němečková, P.Rajchart, J.Stehlík, Z. Šampalík, T.Benedikt |
McDonald's Cup - kat. 1 okresní kolo |
2. místo | Chlapci - 2. a 3. ročník | O. Vizingrová, P.Rajchart, J.Stehlík, Z. Šampalík, T.Benedikt |
McDonald's Cup - kat. 2 okrskové kolo |
2. místo | Chlapci - 4. a 5. ročník | A. Němečková, P.Rajchart, J.Čech, J.Stehlík |
McDonald's Cup - kat. 1 okrskové kolo |
2. místo | Chlapci - 2. a 3. ročník | A. Němečková, Z.Šampalík |
Atletický trojboj - okresní kolo | 1. místo | 1. Družstvo 4. a 5. ročník | |
2. místo | 2. Družstvo 4. a 5. ročník | ||
5. místo | 1. Družstvo 2. a 3. ročník | ||
4. místo | 2. Družstvo 2. a 3. ročník | ||
Soutěž zdravotnických hlídek - krajské kolo | 4. místo | Družstvo - 1. stupeň | A.Bezděková, J.Kozlová |
Soutěž zdravotnických hlídek - okresní kolo | 1. místo | Družstvo - 1. stupeň | A.Bezděková, J.Kozlová |
Dopravní soutěž - oblastní kolo | 3. místo | Družstvo 4. 5. a 6. ročník | O. Vizingrová |
Literární soutěž „Máme rádi zvířata" |
2. místo | Eliška Konůpková - 4.B | P. Křenová |
2. místo | Magdaléna Fialová - 4.B |
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
MLADÝ DEMOSTHENES - regionální kolo | 1. místo | Naďa Švihlová - 8.C | V. Šafratová |
1. místo | Pavla Černohlávková - 7.B | L. Dobranská | |
MLADÝ DEMOSTHENES
- krajské kolo |
1. místo | Pavla Černohlávková - 7.B | L. Dobranská |
NJ - konverzační soutěž - okresní kolo | 2. místo | Jan Samek 7.E | P. Sedláková |
4. místo | Tereza Šmrhová - 7.C | P. Sedláková | |
Matematická olympiáda Z7 | 1. místo | Sandra Kaňáková - 7.B | Z. Sedláková |
Pythagoriáda - okresní kolo | 3. místo | Václav Papež - 6.D | M. Majerová |
Pythagoriáda - okresní kolo | 2. místo | Tereza Šmrhová - 7.C | V. Kašpar |
5. místo | Sandra Kaňáková - 7.B | Z. Sedláková | |
Fyzikální olympiáda - kat.E | 1. místo | Aleš Lisner - 9.A | D. Bošková |
4. místo | Lucie Benešová | ||
Archimediáda - okresní kolo | 1. místo | Tereza Šmrhová - 7.C | D. Bošková |
4. místo | Sandra Kaňáková - 7.B | ||
6. místo | Jan Kubovec - 7.B | ||
7. místo | Michaela Štenglová - 7.D | ||
Soutěž v házené - krajské kolo | 3. místo | starší žáci | M. Kindl |
3. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | |
Okresní soutěž v basketbalu | 1. místo | starší žákyně | |
Krajské finále v basketbalu | 3. místo | starší žákyně | |
Přebor Plzeňského kraje v přespolním běhu 2008 | 1. místo | Monika Macháčková - atletický kroužek | Atletický kroužek Č. Smetana |
Atletický přebor města Plzně na dráze | 1. místo | Ondřej Důbrava - dálka, míček Monika Macháčková - 800 m Filip Albl - 800m Kristýna Hamrlová - 800 m |
ATLETICKÝ KROUŽEK Č. Smetana |
2. místo | Filip Albl - koule | ||
3. místo | Ondřej Důbrava - 60 m Darja Chomič - 60 m Kristýna Hamrlová - 60 m, 300 m |
||
Halové mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v atletice | 4. místo - skok daleký | Mariana Mukanová | |
5. místo - skok daleký | Kristýna Hamrlová | ||
5. místo - skok daleký | Martin Opáleník | ||
5. místo - 400 m | Ondřej Kašpar | ||
Olympiáda z chemie okresní kolo |
3. místo | Aleš Lisner - 9.B | V. Kašpar |
AJ- konverzační soutěž oblastní kolo |
5. místo | Aneta Tykvartová - 7.D | L. Dobranská |
3. místo | Pavlína Černá - 9.A | J. Brunnerová | |
5. místo | Kristýna Hamrlová - 9.A | J. Brunnerová | |
Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo | 2. místo s postupem | Pavlína Černá - 9.A | V. Straková |
3. místo s postupem | Kristýna Hamrlová - 9.A | V. Straková | |
Olympiáda v českém jazyce - krajské kolo | 4. místo | Pavlína Černá - 9.A | V. Straková |
Zeměpisná olympiáda okresní kolo | 2. místo | Aleš Lisner - 9.B | D. Hodanová |
1. místo | Jan Samek - 7.E | I. Sýkorová | |
1. místo | Václav Papež - 6.D | I. Sýkorová | |
2. místo | Lukáš Kožíšek - 6.B | M. Kindl | |
Zeměpisná olympiáda - krajské kolo | 1. místo | Václav Papež - 6.D | I. Sýkorová |
8. místo | Lukáš Kožíšek - 6.B | M. Kindl | |
6. místo | Jan Samek - 7.E | I. Sýkorová | |
Přehlídka dětských recitátorů - okresní kolo | 1. místo s postupem | Aneta Kmochová - 6.B | J. Majerová |
1. místo | Alice Kopřivová - 6.B | J. Majerová | |
Krajská přehlídka dětských recitátorů 2008 | 5. místo | Aneta Kmochová - 6.B | H. Matějovská |
PARAGRAF 11/55 okresní kolo | 2. místo | družstvo 8.E | I.Šilingová K. Naxera |
Soutěž zdravotnických hlídek - okresní kolo | 2. místo | Družstvo - 2. stupeň | I. Petelíková |
Dopravní soutěž - oblastní kolo | 4. místo | Družstvo 2. stupeň | M. Kindl |
ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny,
pomůcky...
Ohlasy účastníků návštěvy z partnerské školy + FOTO
(Projekt Krško)
Účast atletů na druhém přespolním běhu
Poděkování od účastníků návštěvy z Krška
Účast v matematické soutěži PANGEA
Finálový florbalový turnaj v Praze
Úspěch v celostátním kole pěvecké soutěže
ZAJÍMAVOSTI
Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození
Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni
Ze života Josefa Hlávky - videopořad
Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster