Úspěch v okresním kole přespolního běhu

Okresní kolo v přespolním běhu se uskutečnilo 27. 9. 2023 poprvé po 25 letech opět ve Stodě.

Kromě změny místa závodů a tedy i terénu zůstalo vše stejné, tedy i to, že startují šestičlenná družstva, přičemž se sčítá pořadí prvních čtyř závodníků a čím je číslo menší, tím je umístění družstva lepší.

Nejmenšího součtu v umístění jednotlivců a tudíž vítězství ve své kategorii dosáhli starší hoši (Albert Šimonovský, Daniel Pelc, Damien Zeleník, Pavel Mačejovský, Jan Fučík a David Preisler) na trati dlouhé 3 000 m.

Starším dívkám (Jolana Kroupová, Natálie Timková, Anežka Ticháčková, Adéla Petlachová, Michala Šobrová a Nela Kozinová), mladším děvčatům (Tereza Svobodová, Adéla Stuchlová, Kristýna Bezděková, Kateřina Sýkorová, Kateřina Holá a Růžena Preislerová) a mladším hochům (Lukáš Kydlíček, Matyáš Kořán, Andreas Ritter, Alex Mačejovský, Václav Hlaváč a Daniel Petřík) tentokrát dech na prvenství nestačil a tak obsadili krásná druhá místa.

Hodnotí se i umístění jednotlivců, kdy si pro titul přeborníka okresu doběhl Lukáš Kydlíček, stříbrnou medaili získala, stejně jako vloni, Jolana Kroupová a na bronzovou bednu vystoupila Tereza Svobodová.

Gratulujeme a držíme pěsti v krajském kole, které se koná 11. 10. 2023 v Plzni.

Mgr. Ilona Malátová

SOUHRNNÉ VÝSLEDKY (xlsx)

organizace, volné dny, pomůcky...

Nabídka zájmových kroužků