Menu schované do tlačítka

Basketbal 2024 – starší hoši

Již tradičně se na naší škole v Přešticích uskutečnilo okresní kolo basketballu v kategorii starší kluci. Tým se skládal ze zkušených basketbalistů a žáků ze sportovní třídy IX.C. O co nejlepší umístění bojovali: Jan Fučík, Martin Tureček, Ondra Zita, Albert Šimonovský, Matěj Singer (všichni z IX.C), Michal Hubač, Michal Kydlíček, Kuba Svěrek (všichni z VIII.C) a z mladších řad je doplnili: Lukáš Kydlíček (VII. C), Antonín Vodička (VI. C) a Václav Bednář (VI. E).

Opět jsme narazili na velmi kvalitní soupeře a některé zápasy jsme dokázali vyhrát takzvaně „o prsa“, ale podařilo se nám projít turnajem bez ztráty kytičky a obsadili 1. místo!

Díky tomu nás čekalo 16. 5. 2024 krajské kolo v Domažlicích. Tým profesionálních basketbalistů doplnil tentokrát pouze jeden fotbalista (Jan Fučík). Konkurence byla obrovská, i přesto se nám podařilo všechny zápasy vyhrát a vybojovali jsme 1. místo. Mohu tedy hrdě prohlásit, že naše škola má nejlepší basketbalisty v Plzeňském kraji, a to je sakra úspěch!