To je start do sezóny !

Okresním kolem v basketbalu starších chlapců a dívek se u nás otevřela jarní sezóna míčových sportů.

Ve čtvrtek 14. 3. 2024 proběhl turnaj chlapců, kdy se ti naši - Albert Šimonovský, Jan Fučík, Ondřej Zita, Martin Tureček, Matěj Singer, Michal Kydlíček, Michal Hubač, Lukáš Kydlíček, Antonín Vodička a Václav Bečvář - vedeni Mgr. Evou Šteflíkovou, prezentovali svými suverénními výkony a vítězstvími ve všech vzájemných zápasech a s celkovým skóre 65 : 23 se stali jasnými vítězi postupujícími na krajské finále do Domažlic.

Se stejnou vervou vtrhlo na palubovku o den později (15. 3. 2024) družstvo dívek z Holýšova.

Během turnaje dívek družstva odehrála celkem 15 utkání a nejlépe si s porcí zápasů poradila právě děvčata z Holýšova, která nenašla přemožitele a s celkovým skóre 123 : 36 se stala jasnými favority. Druhé místo pak připadlo dívkám v dresu Dobřan a bronz zůstal doma.

Bronzové medaile cinkly pro Natálii Timkovou, Jolanu Kroupovou, Lauru Královou, Nikolu Živnou, Alici Kaiserovou, Anetu Novou, Viktorii Boudovou, Nikol Benediktovou, Anetu Knopfovou, Editu Otýsovou, Elišku Machuldovou a Kláru Brožovou, které na soutěž připravil Mgr. Petr Fornouz.

Vítězky postupují do krajského kola, které proběhne 26. 4. 2024 opět u nás.

Mgr. Ilona Malátová

ŠTAFETOVÝ POHÁR - okresní koloNEW

UKLIĎME ČESKO (5. ročník)