Výhra v krajském i celostátním kole pěvecké soutěže

7. března 2022 se konalo krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek v Rokycanech pro žáky 1. stupně ZŠ nestudujících sólový zpěv. Postupující žáci jsou ze třídy 5.A  paní učitelky V.Kopřivové. Výborně reprezentovali naši školu a obsadili skvělá přední místa. 1. místo si vyzpíval Erik Bajraktari a 2. místo Klára Radová, oba s postupem do celostátního kola.

V celostátním kole, které se konalo 21. března 2022 v Karlových Varech, oba s nadšením zazpívali své soutěžní písničky za doprovodu klavíru paní učitelky Nadi Květoňové a tím skvěle reprezentovali v konkurenci 25 soutěžících nejen naši školu, ale i Plzeňský kraj. ERIK BAJRAKTARI získal 1. místo a stal se tím „SKŘIVÁNKEM“ pro rok 2022.

Blahopřejeme jim a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Přejeme jim mnoho dalších pěveckých úspěchů, ale především radost ze zpěvu.

Mgr. Naďa Květoňová

KRAJSKÉ KOLO PĚVECKÉ SOUTĚŽE 2022

CELOSTÁTNÍ KOLO PĚVECKÉ SOUTĚŽE 2022

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY (foto)