SKALÁČEK – VÁNOCE opět online

Pěvecký soubor Skaláček se v letošním školním roce sešel v počtu 26 zpěvaček i zpěváčků. Všichni jsme pilně nacvičovali vánoční písně a koledy na vánoční vystoupení – Rozsvícení vánočního stromu v Přešticích a na náš tradiční Vánoční koncert s Přeštickými flétničkami. S ohledem na současnou epidemiologickou situaci byla obě naše vystoupení zrušena. Nechtěli jsme ochudit naše posluchače o vánoční atmosféru a zároveň jsme chtěli ukázat, co jsme během zkoušek natrénovali, a proto jsme nahráli pásmo vánočních písní právě pro Vás. Nahrávání se bohužel nemohli zúčastnit všichni členové souboru, ale určitě zpívali s námi ze svých domovů. Děkujeme za spolupráci při natáčení p.uč.Lukáši Frieblovi a p.Zdeňku Květoňovi za zapůjčení techniky.

Nahrávka byla použita při online Rozsvícení Vánočního stromu v Přešticích a posíláme ji také online seniorům do Domu s pečovatelskou službou Přeštice a do Denního stacionáře pro dospělé osoby a seniory KRISTIÁN.

Touto cestou Vám přejeme příjemný poslech, šťastné chvíle v adventní době, klid a pohodu o Vánocích a hlavně hodně zdraví v novém roce 2022.

Mgr. Naďa Květoňová, vedoucí pěveckého souboru Skaláček
a členové souboru Skaláček: SVOBODOVÁ TEREZA, CINNEROVÁ VERONIKA, TUŠKOVÁ KLÁRA, MARTANOVÁ EVA, BROŽOVÁ IVA, RADOVÁ KLÁRA, BAJRAKTARI ERIK, BOŘÍKOVÁ EMMA, CHALUŠOVÁ ELA, ČÁPOVÁ VERONIKA, MARTANOVÁ MARIE, SIGMONDOVÁ KAROLÍNA, HLAVÁČOVÁ AMY, KUBÍKOVÁ BARBORA, PRINCOVÁ VENDULA, GÁŽIOVÁ AMÉLIE, DOBENOVÁ TEREZA, DVOŘÁK JAKUB, BRYNDOVÁ ALŽBĚTA, RYBÁROVÁ LINDA, MAXOVÁ LUCIE, KEŠELOVÁ LAURA SOFIE, KRIEGELSTEINOVÁ ELLA, JANEČEK KRYŠTOF, RADOVÁ EMMA, RADOVÁ ADRIANA

Testování na COVID od 31. ledna

TERMÍNY LYŽAŘSKÝCH VÝCVIKOVÝCH KURZŮ 2022