Menu schované do tlačítka

 

NEPOVINNÉ PŘEDMĚTY A ZÁJMOVÉ KROUŽKY 2021/2022

1. stupeň ZŠ

den název vyučující čas místo od
PO Kroužek atletiky I
1. a 2. ročník
Č. Smetana 13:00 – 14:30 tělocvična
ZŠ Rebcova
4.10.
Přípravný kurz ke zkouškám Cambridge
 4. ročník
P. Křenová
J. Schlucková
13:00 - 14:00 IV.B 20.9.
Přípravný kurz ke zkouškám Cambridge
 5. ročník
M. Fornouzová
L. Friebel
13:35 - 14:35 IV.D 20.9.
ÚT Start with Magic English
1. ročník
P. Čapková
J. Schlucková
D. Sobotková
11:40 – 12:10 I.A, I.B, I.C 4.10.
More Magic English
2. ročník
Š. Havlíčková
L. Vodičková
M. Fornouzová
11:40 – 12:25 II.A, II.B, II.C 4.10.
Florbal a hry - dívky R. Mašát 13:00 – 14:30 tělocvična
ZŠ Rebcova
5.10.
Pěvecký kroužek Skaláček N. Květoňová 13:00 – 14:00 I.C 5.10.
Hudební kroužek I.
mírně pokročilí (3. a 4. ročník)
V. Holá 12:35 – 13:05 V.B 5.10.
Hudební kroužek II.
pokročilí (6. a 7. ročník)
V. Holá 14:00 – 14:30 V.B 5.10.
Dramatický kroužek D. Mrskošová
E. Veselá
13:00 – 14:00 IV.C 5.10.
Kroužek cvičení řeči
1. ročník
K. Žítková 12:00 – 13:00 knihovna 5.10.
ST Kroužek cvičení řeči
1. ročník
K. Žítková 12:00 – 13:00 knihovna 6.10.
Kroužek atletiky II
3. – 5. ročník
Č. Smetana 13:30 – 15:00 tělocvična
ZŠ Na Jordáně
6.10.
Hudební kroužek I.
začátečníci (1. a 2. ročník)
V. Holá 12:35 – 13:05 V.B 6.10.
Náboženství
1. – 5. ročník
M. Hájek 12:35 – 13:20 I.C 22.9.
ČT Start with Magic English
1. ročník
P. Čapková
J. Schlucková
D. Sobotková
11:40 – 12:10 I.A, I.B, I.C 5.10.
More Magic English
2. ročník
Š. Havlíčková
L. Vodičková
M. Fornouzová
11:40 – 12:25 II.A, II.B, II.C 5.10.
Hudební kroužek II.
pokročilí (5., 8., 9. ročník)
V. Holá 13:30 – 15:00 V.B 7.10.
Kroužek cvičení řeči
2. ročník
L. Plachá 13:00 – 14:00 knihovna 1.10.
Florbal a Hry
dívky a chlapci
L. Friedel
R. Mašát
13:30 – 15:00 hala TJ 7.10.
Kroužek atletiky II
3. - 5. ročník
Č. Smetana 13:30 – 15:00 tělocvična
ZŠ Na Jordáně
6.10.

 

2. stupeň ZŠ

den název vyučující čas

ZŠ Na Jordáně

PO Lezení J. Dobranský 14:00 – 15:00 lezecká stěna
Cvičení z českého jazyka M. Kaslová 13:45 – 14:45 IX. D
14:45 – 15:45
A2 Key for Schools O. Naxerová Volfová 13:45 – 14:45 206 J
R. Maxiánová
Atletika Č. Smetana 15:15 – 16:45 tělocvična
ÚT Floorbal Z. Hodaň 15:00 – 16:00 tělocvična
Atletika Č. Smetana 15:15 – 16:45 tělocvična
Lezení J. Dobranský 14:00 – 15:00 lezecká stěna
ST Pěvecký sbor Skalka J. Valentová 13:30 – 15:30 HV1
B1 Preliminary for Schools
(pro 8. ročník)
Š. Peclová 13:45 – 14:45 206 J
L. Pastyříková
B1 Preliminary for Schools
(pro 9. ročník)
J. Mračková 13:45 – 14:45 314 J
ČT Floorbal Z. Hodaň 15:00 – 16:00 tělocvična
Atletika Č. Smetana 15:00 – 16:30 tělocvična

 

 

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 21/22
organizace, prázdniny, pomůcky...

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Nabídka zájmových kroužků

FILM K POCTĚ JOSEFU HLÁVKOVI
190. výročí narození
NEW

SKALÁČEK – VÁNOCE opět onlineNEW

Druháci na návštěvě v knihovněNEW

Úspěch v krajském kole přespolního běhu

Logická olympiáda - postup do FINÁLE v PRAZE

Baťůžkový projekt aneb Pomáháme v Africe

O domácích mazlíčcích ve SVČ Slunečnice

Setkání se spisovatelem Janem Opatřilem

Návštěva JUNIORFESTU 2021

V Í C E   Z D E


ZAJÍMAVOSTI

Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti