Upozornění pro zákonné zástupce žáků a žádost o součinnost

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků,

se stále zhoršující se epidemiologickou situací, spojenou s rozšiřováním koronaviru, vedení Základní školy Josefa Hlávky Přeštice žádá rodiče a zákonné zástupce žáků o součinnost v jednotném postupu.

V případě respiračních problémů dítěte (kašel, rýma) ponechte dítě doma a spojte se se svým dětským lékařem, který určí další postup.

V případě alergické rýmy rodič napíše čestné prohlášení, že se jedná o alergii a škola netrvá na lékařském potvrzení.

V případě, že se ve vašem blízkém okolí (rodina, zaměstnání) objevila osoba s pozitivním testováním na COVID a byli jste kontaktováni hygienickou stanicí, případně vás vedení firmy poslalo do preventivní karantény, žádáme vás, abyste do doby dořešení ze strany hygienické stanice (poslání na testy, karanténa ve firmě či v rodině) neposílali dítě do školy. V době dlouhodobější nepřítomnosti se můžete spojit s třídním vyučujícím přes aplikaci BAKALÁŘI a domluvit si zaslání úkolů.

V případě nejasností či dotazů se spojte s ředitelem školy mailem fornouz@zsprestice.cz nebo tel. 379 304 709, 778 405 978.

Vaše a naše součinnost může přispět k tomu, abychom maximálně eliminovali rizika rozšíření nákazy ve škole, i když zcela zamezit jim nemůžeme.

Děkuji Vám všem za spolupráci.

V Přešticích 10. září 2020

Mgr. Petr Fornouz v. r.

PDF VERZE

ZÁJMOVÉ KROUŽKY od 30.11.

HISTORICKÉ BESEDY žáky zaujaly

ÚSPĚCH V LOGICKÉ OLYMPIÁDĚ