Informace k organizaci školního vyučování od 11. ledna 2021

Od pondělí 11. ledna nedojde k žádným změnám v organizaci vyučování.

Veškerá pravidla pro prezenční výuku (1. a 2. ročník) i pro distanční výuku zůstávají v platnosti do odvolání.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ŽÁKY A RODIČE 2. STUPNĚ

Ve čtvrtek 14. ledna bude uzavřena budova Na Jordáně z důvodu přerušení dodávky elektrické energie.

Školní jídelna bude v provozu a bude vařit obědy pro přihlášené žáky (prezenční i distanční výuka). Obědy budou vydávány i pro přihlášené cizí strávníky. Distanční výuka pro žáky 2. stupně bude ve čtvrtek 14. ledna normálně probíhat dle zveřejněného platného rozvrhu pro distanční výuku.

Další informace budou zveřejněny dle vývoje situace a nařízení vlády.

STRAVOVÁNÍ

Žáci 1. a 2. ročníku budou mít automaticky přihlášené obědy. Všichni ostatní žáci na distanční výuce budou mít obědy od 11. 1. do 22. 1. odhlášeny.

V případě zájmu o oběd je nutno oběd přihlásit stravování nejdéle do pondělí 11. 1. do 8. 00 hod.

Přihlásit obědy lze u vedoucí školní jídelny telefonicky, e-mailem jidelna@zsprestice.cz nebo přes internet (www.strava.cz).

Výdej obědů pouze do jídlonosičů v budově Na Jordáně v době od 11.00 do13.00 hod.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Školní družina je otevřena pouze pro žáky 1. a 2. ročníku (ranní i odpolední). Krizová škola pro děti určených profesí funguje beze změn, přihlášení nových žáků přes e-mail fornouz@zsprestice.cz a na stránkách Krajského úřadu Plzeňského kraje.

V Přešticích  7. ledna 2021

Mgr. Petr Fornouz