OZNÁMENÍ O KONÁNÍ VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY ZÁKLADNÍ ŠKOLY JOSEFA HLÁVKY PŘEŠTICE

V souladu s článkem VI. Volebního řádu školské rady pro Základní školu Josefa Hlávky Přeštice ze dne 10. listopadu 2014 a v souladu s prodloužením volebního mandátu po dobu nouzového stavu a jeho ukončením dne 11. 4. 2021, vyhlašuji termín voleb zástupců nezletilých žáků do školské rady na 17. 6. 2021, voleb zástupců pedagogů do školské rady na 21. 6. 2021. Způsob voleb bude upřesněn dle aktuální epidemiologické situace.

Všichni zástupci nezletilých žáků mohou navrhovat své kandidáty do školské rady (ve volbách budou zvoleni dva zástupci s nejvyšším počtem hlasů do školské rady ze všech navržených kandidátů nezletilých žáků) nejdéle do 20. května 2021. Návrh kandidáta musí být písemně doručen do sekretariátu školy Na Jordáně 1146, Přeštice, nebo elektronicky na adresu fornouz@zsprestice.cz.
Návrh musí obsahovat: jméno, příjmení navrhovaného kandidáta a podpis navrhovatele.

Všichni zástupci pedagogických pracovníků mohou navrhovat své kandidáty do školské rady (ve volbách budou zvoleni dva zástupci s nejvyšším počtem hlasů do školské rady ze všech navržených kandidátů) nejdéle do 20. května 2021. Návrh kandidáta musí být písemně doručen do sekretariátu školy Na Jordáně 1146, Přeštice, nebo elektronicky na adresu fornouz@zsprestice.cz.

V Přešticích 3. 5. 2020

zveřejněno: 3. 5. 2021