Skaláček se rozloučil s "páťáky"

V letošním školním roce se pěvecký kroužek Skaláček sešel pouze jedenkrát kvůli probíhající covidové situaci. Plány byly veliké...natočit CD, tradiční koncerty a další veřejná vystoupení.

Díky chuti a píli některých členů se nám podařila natočit dvě vánoční videa, která udělala radost našim posluchačům v předvánoční době. Bohužel situace se nezměnila do konce školního roku a v naší zemi bylo stále zakázáno zpívat.

Chtěla bych touto cestou poděkovat 12-ti členům Skaláčku a zároveň žákům 5. ročníku, kteří reprezentovali naši školu při veřejných vystoupení a koncertech po celou dobu školní docházky na 1. stupni ZŠ. Jmenovitě to jsou z 5. A: Eva Brožová, Anežka Ticháčková, Martina Skála, Vojtěch Slouka a Matěj Šesták, z 5. B Nella Krimlová, Adéla Brandová, Anna Hodanová, Jitka Šestáková a Natálie Majerová, z 5.D Laura Králová a Natálie Vokáčová.

Žáci obdrželi na památku hrneček Skaláčku s přáním dalších pěveckých úspěchů. Na všechny "Skaláčky" se těším v příštím školním roce, v našem tradičním čase - úterý od 13h do 14:30h a věřím, že si opět společně zazpíváme. Hezké prázdniny.

Mgr. Naďa Květoňová, vedoucí pěveckého kroužku Skaláček

Skaláček se rozloučil s páťáky

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH 20/21

Školní potřeby pro žáky 1. stupně