Menu schované do tlačítka

 

Skaláček se rozloučil s "páťáky"

V letošním školním roce se pěvecký kroužek Skaláček sešel pouze jedenkrát kvůli probíhající covidové situaci. Plány byly veliké...natočit CD, tradiční koncerty a další veřejná vystoupení.

Díky chuti a píli některých členů se nám podařila natočit dvě vánoční videa, která udělala radost našim posluchačům v předvánoční době. Bohužel situace se nezměnila do konce školního roku a v naší zemi bylo stále zakázáno zpívat.

Chtěla bych touto cestou poděkovat 12-ti členům Skaláčku a zároveň žákům 5. ročníku, kteří reprezentovali naši školu při veřejných vystoupení a koncertech po celou dobu školní docházky na 1. stupni ZŠ. Jmenovitě to jsou z 5. A: Eva Brožová, Anežka Ticháčková, Martina Skála, Vojtěch Slouka a Matěj Šesták, z 5. B Nella Krimlová, Adéla Brandová, Anna Hodanová, Jitka Šestáková a Natálie Majerová, z 5.D Laura Králová a Natálie Vokáčová.

Žáci obdrželi na památku hrneček Skaláčku s přáním dalších pěveckých úspěchů. Na všechny "Skaláčky" se těším v příštím školním roce, v našem tradičním čase - úterý od 13h do 14:30h a věřím, že si opět společně zazpíváme. Hezké prázdniny.

 

Mgr. Naďa Květoňová, vedoucí pěveckého kroužku Skaláček

 

Skaláček se rozloučil s páťáky 

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 22/23
organizace, prázdniny, pomůcky...

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY (foto)

ARCHIV 21/22


ZAJÍMAVOSTI

Pocta Josefu Hlávkovi ke 190. výročí narození

Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti