Pokyny návštěvám ke vpouštění návštěv do školních budov

1. Každá návštěva ve školních budovách (budova Rebcova, budova Na Jordáně) Základní školy Josefa Hlávky Přeštice se ohlásí na vrátnici.
  2. Pracovník vrátnice zaznamená návštěvu do návštěvní knihy.
  3. Pracovník vrátnice telefonicky oznámí příslušnému zaměstnanci školy návštěvu.
  4. Příslušný zaměstnanec si návštěvu vyzvedne, popřípadě sdělí pracovníkovi vrátnice, že může návštěvu pustit za daným pracovníkem.
  5. Do doby vyzvednutí, případně souhlasu, zůstává návštěva v prostoru vestibulu (Rebcova) nebo v mezidveří vrátnice (Na Jordáně).
  6. Každý návštěvník je povinen použít před vstupem dezinfekci rukou, která je umístěna v prostoru vestibulu (Rebcova) nebo v mezidveří (Na Jordáně) a během pohybu ve vnitřních prostorách budov použít zakrytí dýchacích cest (rouškou, respirátorem apod.)
  7. V případě změny hygienických opatření a omezení pohybu ve vnitřních budovách školy nebudou návštěvníci vpuštěni do vnitřních prostor a příslušný zaměstnanec bude s návštěvou jednat v prostoru vestibulu (Rebcova) či mezidveří (Na Jordáně).

V Přešticích 26. 8. 2020

Mgr. Petr Fornouz