Projektový den v Techmanii a Planetáriu Plzeň

4. ročník se účastnil projektového dne v Techmánii Plzeň letos poprvé. Žáci měli možnost pracovat v programu s názvem Naše tělo, který vycházel z probraného učiva 3. ročníku a plynule navazoval na učivo ve 4. ročníku.

Žáci pracovali ve skupinách a mohli si vyzkoušet znalosti o člověku na různých vystavených interaktivních exponátech. Získané odpovědi si průběžně ověřovali u lektora. Dále si mohli vyzkoušet smysly a výkony člověka a porovnat je s živočichy.

V druhé části programu si samostatně prohlédli a vyzkoušeli ostatní exponáty celého areálu Techmánie.

Projektový den 5. ročníku se uskutečnil v Planetáriu Plzeň. Pravidelně zde zahajujeme učivo Vesmír. Navštívili jsme program „Komentovaná procházka sluneční soustavou“.

Po zhlédnutí programu si žáci pomocí svých mobilních telefonů mohli ověřit své znalosti na opakovacím testu.

Na závěr si v prostorech Planetária prohlédli vystavené exponáty a na interaktivních panelech si upevnili a prohloubili své znalosti k tématu Vesmír.

Projektový den se všem moc líbil a žáci byli z připravených programů nadšeni.

Vyučující 4. a 5. ročníku

5. ročník v Planetáriu v Plzni

4.A v Techmanii

4.B v Techmanii

4.C a 4.D v Techmanii

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tři králové ve škole NEW

Informace k lyžařskému výchovně vzdělávacímu zájezdu 2020

Životem bez závislostí (preventivní program)

Výměnný pobyt našich přátel z Krška u nás v Přešticích se blíží!

VÁNOČNÍ AKCE 2019