4. A se zapojila do soutěže MŮJ SKŘÍTEK

Vydavatelství FRAUS vyhlásilo jarní soutěž MŮJ SKŘÍTEK, které se zúčastnili žáci i žákyně ze 4.A. Děti měly za úkol ztvárnit skřítka a anglicky popsat jeho kouzelné schopnosti. Do soutěže se celkem zapojilo 243 dětí, 43 učitelů, 77 rodičů a 64 škol z celé ČR. I když už v té době probíhala distanční výuka, přes to 18 dětí ze 4.A nakreslilo a popsalo své skřítky. Do soutěže jsme zaslali společně s rodiči 10 „skřítků“.

Důležitý byl nápad, vtip, originalita, ale i angličtina, která byla u některých dětí na opravdu skvělé úrovni. 13 individuálních prací a 10 třídních/školních kolektivů bylo Nakladatelstvím FRAUS oceněno a mezi nimi byla vybrána práce Anežky TICHÁČKOVÉ - její skřítek BOB. Anežce blahopřejeme.

Poděkování za účast si dále zaslouží Vojtěch Slouka, Jakub Svěrek, Barbora Králová, Barbora Pacourková, Michal Švihla, Patrik Rada, Jakub Weber, Zuzana Šúšová a Eva Brožová.

Děti byly odměněny cenami z vydavatelství Fraus a diplomy. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Naďa Květoňová

Soutěž MŮJ SKŘÍTEK    Soutěž MŮJ SKŘÍTEK

Soutěž MŮJ SKŘÍTEK

SOUTĚŽ MŮJ SKŘÍTEK

ZÁJMOVÉ KROUŽKY od 30.11.

HISTORICKÉ BESEDY žáky zaujaly

ÚSPĚCH V LOGICKÉ OLYMPIÁDĚ