4. A se zapojila do soutěže MŮJ SKŘÍTEK

Vydavatelství FRAUS vyhlásilo jarní soutěž MŮJ SKŘÍTEK, které se zúčastnili žáci i žákyně ze 4.A. Děti měly za úkol ztvárnit skřítka a anglicky popsat jeho kouzelné schopnosti. Do soutěže se celkem zapojilo 243 dětí, 43 učitelů, 77 rodičů a 64 škol z celé ČR. I když už v té době probíhala distanční výuka, přes to 18 dětí ze 4.A nakreslilo a popsalo své skřítky. Do soutěže jsme zaslali společně s rodiči 10 „skřítků“.

Důležitý byl nápad, vtip, originalita, ale i angličtina, která byla u některých dětí na opravdu skvělé úrovni. 13 individuálních prací a 10 třídních/školních kolektivů bylo Nakladatelstvím FRAUS oceněno a mezi nimi byla vybrána práce Anežky TICHÁČKOVÉ - její skřítek BOB. Anežce blahopřejeme.

Poděkování za účast si dále zaslouží Vojtěch Slouka, Jakub Svěrek, Barbora Králová, Barbora Pacourková, Michal Švihla, Patrik Rada, Jakub Weber, Zuzana Šúšová a Eva Brožová.

Děti byly odměněny cenami z vydavatelství Fraus a diplomy. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Naďa Květoňová

Soutěž MŮJ SKŘÍTEK    Soutěž MŮJ SKŘÍTEK

Soutěž MŮJ SKŘÍTEK

SOUTĚŽ MŮJ SKŘÍTEK