Skaláček a Přeštické flétničky v Praze

Žáci z pěveckého kroužku Skaláček a hudebního kroužku Přeštické flétničky vyjeli za odměnu do Prahy. V úterý 15. října 2019 navštívili Divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze, představení Past na Hurvínka. V divadle se mohli vyfotografovat se známými postavičkami a prohlédnout si další loutky.

Po úžasném zážitku z divadla jsme se přesunuli na Náplavku pod Vyšehrad na kotvící loď - IQPORT. Zde mladí muzikanti navštívili v prostorách lodi interaktivní, scénický a zábavní park, kde se hravou formou dozvěděli informace o vodním světě, astrologii, anatomii atd. Ocitli se v prostorech optických klamů, v nahrávacím studiu, v televizním studiu, povídali si s roboty a vyzkoušeli si plavbu na Titaniku nebo se ocitli v jiném virtuálním světě. Jedním slovem si den pěkně užili a tím naplnili i slovo “odměna“.

Výlet jsme dětem uspořádali za finanční prostředky získané z dobrovolného vstupného na koncerty, na kterých dětské sbory v minulém školním roce vystupovaly. Tímto patří poděkování všem našim příznivcům a posluchačům.

Naďa Květoňová, Vlasta Holá

Dravci

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Informace k lyžařskému výchovně vzdělávacímu zájezdu 2020 NEW

Životem bez závislostí (preventivní program)

Výměnný pobyt našich přátel z Krška u nás v Přešticích se blíží!

VÁNOČNÍ AKCE 2019