Menu schované do tlačítka

 

Krajské kolo ČEPS cup 2019/2020 ve florbale

23. 1. 2020 - hala Slavia VŠ Plzeň

V krajském kole soutěže ČEPS cup 2019/2020 ve florbale nás v Plzni čekali tři soupeři. Jednalo se o ZŠ Radnice, ZŠ Horažďovice a o ZŠ Bělá nad Radbuzou.

První zápas byl plný nepřesností, ale výsledek byl pro naše družstvo příznivý. Soupeřky z Radnic hrály velmi obětavě. Zvítězili jsme ale 5:4. Ve druhém zápase jsme sahali do samého konce po výhře. ZŠ Horažďovice ovšem v poslední sekundě vstřelila vyrovnávací branku. V případě vítězství bychom byli již velmi blízko postupu do národního kola. Zápas skončil smírně 4:4. Poslední zápas se ZŠ Bělá nad Radbuzou jsme tedy museli vyhrát. Vše bylo v našich rukách. Ale od začátku se pro nás utkání vyvíjelo nepříznivě. Prohrávali jsme až 2:4. Ještě jsme dokázali vyrovnat. Ovšem síly k samému závěru turnaje chyběly a místo vstřelení vítězné branky jsme opět v samém závěru inkasovali. Utkání skončilo 4:3 pro soupeřky z Bělé. Naše naděje na postup tedy skončily. Děvčata byla velmi zklamaná.

Celý tým si zaslouží poděkování za obětavý výkon a odhodlání poprat se o každý míček. Potěšující bylo také příkladné chování dívek po celou dobu turnaje. Druhé místo ve florbale v kraji je pro naši ZŠ velmi pěkným úspěchem. Také nás potěšilo, že mezi třemi nejlepšími hráčkami turnaje se objevila naše žákyně Petra Mašátová, která odehrála většinu hracího času. Tímto jí gratuluji. Všichni se těšíme na příští setkání s florbalem.

Krajskému kolu předcházelo ještě okresní kolo Plzeň-jih a Plzeň-město 9. prosince 2019, kde naše děvčata zvítězila.

Mgr. Radek Mašát

Florbal- foto01

Florbal- foto02

Florbal- foto03

Zápasy:

ZŠ Radnice – ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4:5
ZŠ Horažďovice - ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4:4
ZŠ Bělá nad Radbuzou - ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4:3

Soupiska týmu Přeštice:
Mašátová Petra - 4.C, Kroupová Jolana - 5.D, Knopfová Aneta - 5.A, Taliánová Tereza - G - 5.B, Ticháčková Anežka - 4.A, Turečková Karolína - 4.D, Otýsová Edita - 5.D, Brožová Klára - 4.C, Felixová Veronika - 3.C, Fořtová Denisa - 3.D

Doprovod: Mgr. Radek Mašát  

 

 

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 20/21
pomůcky pro žáky

Jazykové zkoušky Cambridge English na 1. stupni přesunuty 

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

ARCHIV 19/20


ZAJÍMAVOSTI

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti