Počasí u nás
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice
linka

JOSEF HLÁVKA

youtube

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 19/20
organizace, prázdniny, pomůcky...

ZÁJMOVÉ KROUŽKY
2019-2020

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Adaptační kurzy v 6. ročníku NEW

Letecké snímky školních budov

v í c e...

jídelníček

linka

archiv

Sportovní den 5. ročníku

Dne 6. června 2019 proběhl na házenkářském hřišti v Příchovicích sportovní den žáků 5. ročníku naší školy. Během dopoledne se vybraná desetičlenná družstva jednotlivých tříd navzájem utkala ve vybíjené, ostatní žáci svým třídám fandili. Žáci odvedli skvělé sportovní výkony. Nehrající žáci mohli kromě fandění svým kamarádům využít dalších sportovních možností, které sportovní areál poskytuje.

Během teplotně náročného dne se mohli žáci ochladit v restauraci, koupit si studené osvěžující nápoje a nanuky. Každé ze zúčastněných družstev obdrželo za své výkony diplom, medaile a bublifuky, fandící a přihlížející žáci si pochutnali na sladkostech. I přesto, že bylo velmi horko, žáci dopoledne skvěle zvládli, na hřišti se jim líbilo a sportovní den si užili.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat také Tělovýchovné jednotě v Příchovicích za zapůjčení házenkářského hřiště a majitelům restaurace za poskytnutí občerstvení v mimopracovní době.

za kolektiv vyučujících Mgr. Helena Medková

 Sportovní den 5. ročníku

  

 

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, 334 01 Přeštice       IČO: 49181891                    webmaster