Sportovní den 5. ročníku

Dne 6. června 2019 proběhl na házenkářském hřišti v Příchovicích sportovní den žáků 5. ročníku naší školy. Během dopoledne se vybraná desetičlenná družstva jednotlivých tříd navzájem utkala ve vybíjené, ostatní žáci svým třídám fandili. Žáci odvedli skvělé sportovní výkony. Nehrající žáci mohli kromě fandění svým kamarádům využít dalších sportovních možností, které sportovní areál poskytuje.

Během teplotně náročného dne se mohli žáci ochladit v restauraci, koupit si studené osvěžující nápoje a nanuky. Každé ze zúčastněných družstev obdrželo za své výkony diplom, medaile a bublifuky, fandící a přihlížející žáci si pochutnali na sladkostech. I přesto, že bylo velmi horko, žáci dopoledne skvěle zvládli, na hřišti se jim líbilo a sportovní den si užili.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat také Tělovýchovné jednotě v Příchovicích za zapůjčení házenkářského hřiště a majitelům restaurace za poskytnutí občerstvení v mimopracovní době.

za kolektiv vyučujících Mgr. Helena Medková

Sportovní den 5. ročníku