projekt podpora

Podpora rozvoje výuky přírodních věd pro žáky ZŠ Josefa Hlávky Přeštice

Projekt podpořen z Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad v oblasti 2. 4 – Rozvoj infrastruktury základního, středního a vyššího odborného školství.

Projekt rozvoje výuky přírodních věd pro žáky ZŠ Josefa Hlávky Přeštice má přesah i mimo školu. Při různých akcích, kdy je otevřena školní budova, jako je Den pro rodinu, den otevřených dveří, se mohou návštěvníci seznámit s nejmodernějšími pomůckami, které žáci využívají při výuce. Veřejností je velice akceptováno i to, že si mohou jednotlivé výukové modely sami vyzkoušet přímo v praxi. S postupem času se ukazuje, že právě názornost ve výuce a využití modelů přiblížilo a zjednodušilo pochopení vyučovací látky v přírodovědných oborech.

projekt podpora

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY (foto)

Pocta Josefu Hlávkovi ke 190. výročí narození

Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni