Vodácký kurz Otava 2018

Na přelomu května a června se naši žáci opět vydali na vodácký kurz na Otavu. Předpověď počasí byla optimistická a i přes nedostatek vody v českých řekách nás Otava přivítala příjemným stavem vody. Prvotní seznámení s vodáckým životem proběhlo v kempu v Sušici, kde některým se po kratším boji podařilo postavit stan. Druhý den nás již čekala první etapa do Horažďovic. Zpočátku řeka a lodě měly navrch a se svoji osádkou si dělaly co chtěly, ale s postupem času se role zcela vyměnily. Horažďovice, Katovice a velice příjemný kemp v Otavském ráji, jezy, Štěkeň, šlajsny, krásná příroda a přívětivé počasí, co víc si přát.

Všichni účastníci vodáckého kurzu si to užili. Tak snad někdy zase AHOOJ na vodě.

Vodácký kurz 2018

INFORMACE - KORONAVIR