Slavnostní předání jazykových certifikátů Cambridge

Dne 25.6.2018 proběhlo na naší škole další slavnostní předání Cambridge certifikátů žáků sedmých, osmých a devátých ročníků. Starší žáci úspěšně složili zkoušku úrovně PET (Preliminary English Test) a ti mladší úrovně KET (Key English Test). Na samotnou zkoušku se všichni žáci pilně připravovali v rámci přípravných jazykových kroužků, které na naší škole fungují již druhým rokem a těší se rostoucímu zájmu dětí i rodičů. V rámci přípravy byli žáci průběžně testováni a mohli si zažít i tzv. zkoušky nanečisto. Samotnou „ostrou“ zkoušku pak naši žáci skládali přímo na naší škole za přísných pravidel Cambridge ve spolupráci s jazykovou školou Eufrat, která je autorizovaným centrem těchto zkoušek z angličtiny.

Všem zúčastněným moc gratulujeme a věříme, že o tyto mezinárodní zkoušky, které mají platnost po celém světě, bude na naší škole stále větší a větší zájem. Velké poděkování také patří celému týmu vedoucích přípravných jazykových kroužků KET (Mgr. et Bc. Ivana Laštovková Vacíková, DiS. a Mgr. Ing. Olga Volfová Naxerová) a PET (Mgr. Růžena Maxiánová a Mgr. Jana Mračková)

Certifikát KET: Bělová Aneta, Havlíčková Kateřina, Holcová Nicole, Hora Jan, Kabatová Kateřina, Kolář Adam, Králová Natálie, Levorová Eliška, Štěpánek Matěj
Certifikát PET: Křenek Filip, Mourková Karolína, Slouková Klára, Štýs Matyáš, Rybáček Tomáš, Mašek Vojtěch

Slavnostní předání jazykových certifikátů Cambridge