projekt podpora

Podpora rozvoje přírodních věd pro žáky ZŠ Josefa Hlávky Přeštice a jeho praktické využití

Po získání finančních prostředků z ROP NUTS II. Jihozápad na učební pomůcky v rámci projektu „Podpora rozvoje přírodních věd pro žáky Základní školy Josefa Hlávky Přeštice“ a jejich praktického využití v hodinách chemie, fyziky, přírodopisu se mohla s pomůckami prakticky seznámit i široká veřejnost v rámci Dne otevřených dveří. Veřejnosti byly představeny moderní vyučovací pomůcky a sama mohla ocenit jejich přínos v získávání nových znalostí a dovedností.

Již od počátku fungování projektu jsou na stránkách školy denní výstupy z meteorologické stanice umístěné v prostorách školy. Po otevření stránek www.zsprestice.cz je v levém horním rohu odkaz „Počasí u nás“, kde lze získat jak aktuální údaje, tak i historii o průběhu počasí v Přešticích.

projekt podpora

Den otevřených dveří a praktická ukázka učebních pomůcek z projektu „Podpora rozvoje přírodních věd pro žáky ZŠ Josefa Hlávky Přeštice“

Mgr.Petr Fornouz
ředitel školy