Menu schované do tlačítka

 

Úspěšní malí sportovci

Jarní sportovní sezónu jsme na 1. st ZŠ Josefa Hlávky Přeštice začali úspěšnými turnaji ve vybíjené. Okresní kolo smíšených družstev ve Stodě 15.4.2015 vyhráli naši chlapci 4. - 5. tříd, děvčata zvítězila ve své kategorii 28.4.2015. v Chlumčanech. Obě družstva postoupila do krajského kola, které proběhlo v Tachově 18.5. Tady jsme obsadili 4. místo v kategorii smíšené, dívky opět vyhrály a vybojovaly tak postup do republikového finále, které se uskutečnilo 1. – 2.6. 2015 v Pecce u Nové Paky v Královéhradeckém kraji. V konkurenci 16 týmů z celé ČR jsme obstáli a vybojovali 10. místo, přičemž jsme porazili takové celky jako je Praha, Ostrava, Kroměříž.

Další sportovní akcí byl Atletický trojboj dne 28.5., který naše škola pořádá pro celý okres. I tady jsme opět obsadili přední příčky a v kategorii mladších žáků – tj. 2.-3. třída vybojovali 1. a 3. místo ze 14 družstev a v kategorii starších – tj. 4.-5. třída 2. a 6. místo ze 16 zúčastněných týmů.

Novinkou byla letos soutěž Štafetový pohár, který pořádala naše škola ve spolupráci s atletickým svazem. Okresní kolo proběhlo 29.4. a krajské kolo 14.5. Po výhře v okrese naše družstvo postoupilo do kraje a tady v silné konkurenci 18 škol obsadilo krásné 6. místo.

Je vidět, že naši malí sportovci výborně reprezentují přeštickou školu, a svými skvělými výkony ukazují, že sportu dávají přednost před leností či sezením u televize nebo počítače. Za to jim patří velký dík a gratulace.

Mgr. Martina Fornouzová, uč. 1. st. ZŠ Přeštice

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 20/21
organizace, prázdniny, pomůcky...
 

PODROBNÉ INFO K NOŠENÍ ROUŠEK 

ŽÁDOST RODIČE O SOUČINNOST

POKYNY NÁVŠTĚVÁM PŘI VSTUPU DO ŠKOLNÍCH BUDOV 

ÚČET Microsoft Office 365 PRO KAŽDÉHO ŽÁKA NEW

Přihláška na lyžařský výcvik (pdf)NEW

Jak probíhaly adaptační kurzy 6. ročníku

Kroužek "A2 Key for Schools Cambridge" na 2. stupni (pdf)

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

Jazykové zkoušky Cambridge English na 1. stupni

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

ARCHIV 19/20


ZAJÍMAVOSTI

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti