Karlovarský skřivánek 2015 - krajské kolo

Ve středu 11. února 2015 se žáci naší školy zúčastnili v Plzni krajského kola celostátní pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek 2015.

V kategorii žáků 2. stupně nestudujících sólový zpěv reprezentovaly naši školu Kristýna Vlčková, Eliška Schejbalová, Natálie Císařová.

V kategorii žáků 1. stupně a žáků nestudujících sólový zpěv reprezentovali a umístili se: Pavel Gemerský z 5. A na 16. – 17. místě Karolína Sedláčková z 5. D a Martin Medek z 5. B na 24. – 26. místě. Skvěle uspěli v konkurenci 30 -ti soutěžících.

Na klavír je doprovázeli p. uč Vlasta Holá a Václav Květoň z 8. B, který zároveň získal ocenění za vynikající klavírní doprovody.

Poděkování patří p. uč. Vlastě Holé za podporu a přípravu žáků v soutěži.

Všem gratulujeme a přejeme jim další pěvecké a hudební úspěchy.

p. uč. Naďa Květoňová p. uč. Hana Hanzlíková

skřivánek