Beseda s cestovatelem

Dne 4.února 2015 jsme měli besedu s cestovatelem panem Petrem Nazarovem. Byl na jihozápadě USA, kde viděl tančící indiány. Také navštívil místa, kde indiáni žijí. Poznal indiánské stavby, navštívil nejznámější kaňony a viděl spoustu dalších zajímavých věcí.

Ukazoval nám mnoho fotek. Mně se nejvíce líbila fotka z městečka, kde měl kamaráda doktora. Vždycky si přál vidět chřestýše, což se mu tam vyplnilo. Také říkal, že je 31 druhů chřestýšů. Byl i na poušti „Bíle písky“, kde je bílý písek a vypadá to, jako kdyby to bylo zasněžené. V poušti našel zub kojota a podařilo se mu vyfotil i psouna. Povídal nám o skalách, které tvoří velké kamenné oblouky.

Beseda se mi moc líbila.

Za žáky 5. ročníku Josef Kostkuba ze třídy 5.B

FOTOGALERIE