DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice pořádala v sobotu 28. března 2015 Den otevřených dveří. Otevření všech provozů základní školy umožnilo návštěvníkům z řad rodičů a příznivců naší školy poznat prostředí, ve kterém děti tráví období školní docházky. Symbolické bylo i to, že den otevřených dveří se konal v den narození J. A. Komenského, který je slaven jako Den učitelů.

Množství návštěvníků jak v budově Rebcova, tak i Na Jordáně je velice potěšující. Stranou nezůstaly ani provozy školní jídelny, kde návštěvníci mohli vidět moderní zařízení i nově vymalovanou školní jídelnu, ani zázemí školní družiny pro 1. až 3. ročník.

Děkujeme všem za návštěvu a podněty, které nám budou sloužit jako další motivace. Poděkování patří všem vyučujícím a žákům, provozním zaměstnancům za přípravu a vlastní praktické ukázky v Den otevřených dveří. Vedení školy se těší na další spolupráci.

Mgr. Petr Fornouz, ředitel školy

Nabídka zájmových kroužků
na 1. stupni

Přijmeme učitele matematiky