Nejen hajný je lesa pán

Jak se hospodaří v našem Obecním lese za městem? Co vše se dá na podzimní vycházce lesem vidět, najít, zažít a hlavně dozvědět se, to je opravdu na dlouhé vyprávění.

O tom, že je tu krásně v každém ročním období, jsme se opět přesvědčili s členy Mysliveckého sdružení Přeštice. Panem Pavlem Jeslínkem, Josefem Jeslínkem, Ing.Josefem Karhanem a panem Václavem Černým. Právě jim patří naše poděkování za čas, který si pro nás udělali a za nezapomenutelné zážitky, které nám všem zůstanou.

Pravý myslivecký čaj na zahřátí a buřty chutnaly jak dětem, tak i rodičům, kteří se našeho příjemně stráveného dopoledne zúčastnili. Batůžky plné hub udělaly radost hlavně nám, malým houbařům, ale doma i maminkám.

Na shledanou v lese, tentokrát na jaře, se těší děti ze školní družiny při Základní škole Josefa Hlávky Přeštice.

Helena Macháčková, vedoucí školní družiny

pomůcky pro žáky
NEW

Rozloučení s absolventy školy (fotogalerie) NEW