Menu schované do tlačítka

 

McDonald´s Cup 2012 s Pavlem Horváthem

Patronem krajského kola 15. ročníku největšího dětského fotbalového turnaje pořádaného ASŠK ve spolupráci s ČMFS a MŠMT ČR byl kapitán Viktorie Plzeň – Pavel Horváth. Na setkání s ním se těšili všichni hráči z naší školy, podmínkou však bylo postoupit do krajského finále.

Žáci ZŠ Přeštice však nezklamali. Na okrskovém kole v Chlumčanech si hladce poradili se svými soupeři a v mladší kategorii ( 1.-3. třída ) získali 2. místo, ve starší kategorii ( 4. a 5. třída ) 1. místo a postoupili tak do okresního kola, které se konalo 9. 5. na fotbalovém stadionu v Přešticích. Pořadatelem okresního kola byla jako již tradičně ZŠ Přeštice ve spolupráci s fotbalovým oddílem TJ Přeštice.V silné a celkem vyrovnané konkurenci ostatních škol dokázala obě družstva zvítězit a získat tak nominaci do krajského finále v Plzni. Všechny hráče i diváky potěšil zájem pana starosty Mgr. A.Kmocha, který turnaj v Přešticích navštívil a všem vítězným hráčům osobně poblahopřál a předal zlaté medaile.

V krajském finále, které se konalo 15. 5. na umělém trávníku 33. ZŠ T. Brzkové v Plzni, se utkalo v každé kategorii osm nejlepších družstev Plzeňského kraje. Hráči obou našich družstev se svým výkonem v základní skupině probojovali do semifinále, kde v mladší kategorii získali 4. místo, ti starší pak se svým 3. místem dosáhli na bronzové medaile, které jim předával Pavel Horváth, s nímž se po slavnostním ukončení turnaje oba týmy vyfotily.

Děkuji všem žákům za vynikající reprezentaci přeštické školy, přeji jim mnoho dalších sportovních úspěchů a pěkné prázdniny. Velké poděkování patří také Mgr.Karlu Charvátovi za organizaci okresního kola turnaje a všem trenérům fotbalového oddílu TJ Přeštice, zejména panu M. Knopfovi, V. Klokanovi, V. Fořtovi, M. Kokoškovi a J. Stehlíkovi. 

Mgr. Alena Němečková

FOTOGALERIE:    OKRSEK - CHLUMČANY     OKRES - PŘEŠTICE      KRAJ - PLZEŇ

ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny, pomůcky...

Nabídka zájmových kroužků

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH


Z NAŠICH AKCÍ

Exkurze ZOO Praha NEW

Vzdělávací program TŘÍDĚNÍ ODPADU NEW

Adaptační kurzy 6. ročníku

Exkurze 9. r. ve spalovně komunálního odpadu

První školní den

Páťáci vítají prvňáčky

ARCHIV 2022/2023


ZAJÍMAVOSTI

Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození

Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti