Město Přeštice postavilo za spolufinancování EU park a hřiště

Na severním předměstí Přeštic v lokalitě Na Chmelnicích je postaveno mezi panelovými domy sídliště Palackého a rodinnými domky za Penny marketem vedle parku s in-line dráhou a dětským hřištěm s herními prvky sportovní hřiště s umělým povrchem, které slouží k míčovým hrám.

Město Přeštice dobudovalo park i sportovní hřiště v roce 2010 v průběhu druhé etapy budování projektu „Rozvoj volnočasových aktivit na sídlišti Chmelnice v Přešticích“, který město buduje za spolufinancování evropskou unií.

Město Přeštice obdrželo v 1. etapě za stavbu parku a sportovního hřiště v ceně 8.249.064,20 Kč dne 13.4.2010 částku 3.249.480,31 Kč dotace a za ukončenou druhou etapu obdrželo finanční podporu ve výši 4.242.285,87 Kč.

Občané Přeštic, žáci škol i mateřských školek využívají vybudovaná zařízení a parková prostředí.

OZNÁMENÍ O PŘIJETÍ ŽÁKŮ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

PŘEDÁVÁNÍ UČIVA ŽÁKŮM

Úspěch v matematické soutěži PANGEA

Výtvarná soutěž „S Kuřátkem po Evropě“