James Blond versus Krvavé koleno

Všichni znají Jamese Bonda, ale Jamese Blonda? Co je to za postavu, o tom se mohli přesvědčit žáci 7. tříd při své návštěvě Divadla Alfa v Plzni.

Umíte si představit tohoto neohroženého hrdinu jako loutku? Byli jsme překvapeni, co všechno loutky dokážou. Výborná parodie filmů se známým agentem nás pobavila a přivedla k rozhodnutí, že se ještě do divadla tento školní rok vrátíme. Lákalo nás představení Krvavé koleno. V květnu se nám naše přání splnilo. Viděli jsme, že lze spojit pohádku s hororem, tentokrát jsme zažili i pocit strachu, ale samozřejmě nechyběl ani humor. A opět jsme se dobře bavili. Prostě představení se všem líbilo.

Pokud se rozhodnete navštívit Divadlo Alfa, určitě nebudete litovat svého rozhodnutí a doufáme, že se vám představení bude líbit tak jako nám.

žáci 7. A