Báječný den se Skaláčkem a Přeštickými flétničkami

Příznivci pěveckého kroužku Skaláček a hudebního kroužku Přeštické flétničky se sešli ve čtvrtek 27. 5. 2010, aby se potěšili svěžím koncertem s názvem „Dnes máme báječný den“.   Pořad byl plný veselých písniček, rytmu a tance. Děti si program užívaly, což bylo vidět na jejich provedení. Za svůj výkon byli žáci odměněni upřímným potleskem rodičů a hostů, kteří zaplnili plnou aulu. Radostí z hudby se nakazilo i počasí a v závěru koncertu se venku objevilo i sluníčko.

Děkujeme panu Zdeňku Květoňovi, který nám celý koncert zvučil, panu Pavlu Volfovi, který celý program natáčel a panu učiteli Dobranskému za pořízení fotodokumentace. Poděkování patří také našim kolegyním Jitce Schluckové a Vlaďce Kopřivové za službu u vchodu a panu Kalousovi, který nám převáží nástroje.

Mgr. Eva Kučerová a Mgr. Vlasta Holá, vedoucí souborů

pomůcky pro žáky
NEW

Rozloučení s absolventy školy (fotogalerie) NEW