PLZEŇŠTÍ „INDIÁNI“ NA NAŠÍ ŠKOLE

Pátek 9.4. 2010 se stal velkým svátkem všech žáků - hokejových fanoušků a příznivců HC PLZEŇ 1929.

Naši základní školu Na Jordáně navštívily tři osobnosti současného plzeňského kádru – kapitán Martin STRAKA, hlavní trenér Marian JELÍNEK a obránce Jaroslav MODRÝ.

Aula byla oděna do modrobílých barev – dresů, šál i válečného malování. Z kapacitních důvodů bylo možno besedu uskutečnit jen pro 160 žáků. Štěstí se proto usmálo pouze na žáky 7. a 8. tříd. Skvělá atmosféra, moderátorství plzeňského indiána, báječní fanoušci, samotní aktéři, vtipné otázky a vtipné i přesné odpovědi vytvořili skvělý zážitek pro všechny zúčastněné. Nemohly chybět ani autentické pokřiky kotle plzeňských fanoušků.

Za uskutečnění této akce bych chtěl poděkovat zejména vedení školy, panu Michalu Hodanovi, pánům Martinu Strakovi, Marianu Jelínkovi a Jaroslavu Modrému i všem žákům. Prožili jsme opravdu nevšední dopoledne s neopakovatelnými zážitky. Zároveň přeji celému hokejovému klubu HC Plzeň 1929 hodně úspěchů a všem příznivcům konečně vysněný extraligový titul.

„Škodovka DO TOHO“!

Marek KINDL
učitel, fanoušek, indián

pomůcky pro žáky