Menu schované do tlačítka

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2008/2009

Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím, kteří je na soutěže připravili.

1. stupeň ZŠ 

soutěž umístění soutěžící učitel (trenér)
Matematická olympiáda - okresní kolo 3. místo Marie Tesařová   - 5.A E. Kučerová
4. - 6. místo Magdaléna Fialová - 5.B P. Křenová
Matematický klokan - kat. Cvrček 3. místo Eliška Radová - 3.C A. Němečková
Matematický klokan - kat. Klokánek 3. místo Dominik Dobiš - 5.C V. Holá
Soutěž mladých zdravotníků - oblastní kolo 2. místo družstvo J. Kozlová, A. Bezděková
Vybíjená - okr. kolo  - dívky 1. místo družstvo 4. a 5.r. M. Fornouzová
Vybíjená - okr. kolo  - smíšené družstvo 1. místo družstvo 4. a 5.r. M. Fornouzová
Vybíjená - krajské kolo  - dívky 4. místo družstvo 4. a 5.r. M. Fornouzová
Vybíjená - krajské kolo  - smíšené družstvo 4. místo družstvo 4. a 5.r. M. Fornouzová
Mc Donald's Cup - okrskové kolo 1. místo mužstvo 1.-3.r. A.Němečková
O. Vizingrová
T. Benedikt
J Stehlík
J. Čech
1. místo mužstvo 4.-5.r.
Mc Donald's Cup - okresní kolo 1. místo mužstvo 1.-3.r.
1. místo mužstvo 4.-5.r.
Mc Donald's Cup - krajské kolo 3. místo mužstvo 1.-3.r. A. Němečková
J Stehlík
J. Čech
2. místo s postupem do celostát. kola mužstvo 4.-5.r.
Kinderiáda 3. místo s postupem do celostát. kola družstvo 2. - 5. r. M. Fornouzová
Č. Smetana
Recitační soutěž - okresní kolo 1. místo s postupem Jakub Moulis - 5.C V. Holá
  čestné uznání Adriana Bernklauová - 2.A A. Motejzíková
Recitační soutěž - krajské kolo 3. místo s postupem Jakub Moulis - 5.C V. Holá
Požární ochrana očima dětí 1. místo Barbora Fléglová - 2.A A. Motejzíková
2. místo Zuzana Burianová - 2.A
zvláštní cena ŠD - 2. oddělení H. Macháčková
Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v atletice 2. místo (štafeta) Siegl, Polívka, Rychnovský Č. Smetana
  3. místo (150 a 300m) Milan Siegl - 5.C
Krajský přebor ve víceboji 1. místo Milan Siegl - 5.C
2. místo Daniel Tureček - 5.D
Krajský přebor nejmladšího žactva 3. místo Tomáš Regner - 2.D
  Vojtěch Naxera - 1.C
Přebor Plzně v přespolním běhu (různě kategorie) 1. místo Klára Lokajíčková - 3.A
1. místo Tomáš Regner - 2.D
1. místo Kryštof Krs - 3.C
3. místo Jakub Moulis - 5.C

 

2. stupeň ZŠ 

soutěž umístění soutěžící učitel (trenér)
NJ - soutěž cizích jazyků - okresní kolo 2. místo Kristýna Regnerová  9.E I. Šilingová
3. místo Petra Boušová  9.D M. Trhlíková
4. místo Aneta Beková  9.E I. Šilingová
AJ - soutěž cizích jazyků - okresní kolo 4. místo Marek Křen - 9.A V. Šaurová
Dějepisná olympiáda - okresní kolo 1. místo Kristýna Regnerová  9.E M. Bradová
Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 5. místo Eliška Straková - 9.C V. Šafratová
Recitační soutěž - okresní kolo čestné uznání Eliška Straková - 9.C V. Šafratová
Naďa Švihlová - 9.C
Mladý Demosthenes - krajské kolo 1. místo s postupem Iveta Kašparová - 6.B V. Straková
Dominika ježková - 9.B I. Šilingová
Matematická olympiáda - okresní kolo 6. místo Lenka Náprstková - 9.B Z. Sedláková
3. místo Václav Papež - 7.D M. Majerová
6. místo Lukáš Kožíšek - 7.B P. Sedláková
4. místo Lada Pastyříková - 6.C V. Kašpar
Pythagoriáda - okresní kolo 1. místo Michaela Beštová - 6.C
  2. místo Václav Papež - 7.D M. Majerová
  Martin Topinka - 7.D
  3. místo Lukáš Kožíšek - 7.B P. Sedláková
Matematický klokan - kat. Benjamin 2. místo Hana A. Havlíčková - 6.B D. Bošková
Fyzikální olympiáda - okresní kolo 4. místo Adéla Bradová - 8.A D. Bošková
6. místo Lukáš Hodan - 8.A
Biologická olympiáda - okresní kolo 4. místo Pavel Skála - 7.C I. Petelíková
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 1. místo s postupem Václav Petrželka - 6.D D. Hodanová
3. místo Hana M. Havlíčková - 6.B D. Hodanová
4. místo Zdeněk Pavlátka - 6.D D. Hodanová
1. místo s postupem Václav Papež - 7.D I. Sýkorová
3. místo Lukáš Kožíšek - 7.B M. Kindl
2. místo s postupem Karel Hůla - 9.A Z. Sedláková
3. místo Pavel Vrba  - 9.D Z. Sedláková
Zeměpisná olympiáda - krajské kolo 1. místo s postupem Václav Petrželka - 6.D D. Hodanová
4. místo Václav Papež - 7.D I. Sýkorová
POHÁR ROZHLASU - okresní kolo 1. místo s postupem mladší žáci I. Malátová

I. Sýkorová

1. místo s postupem mladší žákyně
3. místo starší žákyně
4. místo starší žáci
POHÁR ROZHLASU - krajské kolo 2. místo mladší žákyně I. Sýkorová
5. místo starší žákyně I. Malátová
Házená - krajský přebor 2. místo Družstvo starších žákyň I. Sýkorová
Košíková - krajský přebor 2. místo Družstvo starších žáků P. Hranáč
Přespolní běh - okresní přebor 1. místo Družstvo starších žáků I. Malátová
1. místo Družstvo mladších žákyň
1. místo Družstvo mladších žáků
Přespolní běh - krajské finále 2. místo Družstvo mladších žákyň I. Malátová
4. místo Družstvo mladších žáků
5. místo Družstvo starších žáků
Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v atletice 2. místo (60m př., míček) Ondřej Důbrava - G Č. Smetana
3. místo (dálka)
3. místo (míček, 1500 m) Zdeněk Polívka - 6.D
2. místo (1500 m) Monika Macháčková - 8.B
2. místo (300m, 60m) Jan Gruszka - 7.C
3. místo (dálka)
4. místo (dálka) Veronika Lebedová - 6.C
5. místo (300m)
4. místo (600m) Lenka Makulová
Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v atletice 1. místo (míček) Veronika Lebedová - 6.C
1. místo (míček) Zdeněk Polívka - 6.D
Přebor Plzeňského kraje v přespolním běhu 2. místo Veronika Lebedová - 6.C
  3. místo Zdeněk Polívka - 6.D
Mistrovství ČR v přespolním běhu 12. místo Zdeněk Polívka - 6.D
Olympiáda dětí a mládeže ČR 7. místo Veronika Lebedová - 6.C
18. místo Zdeněk Polívka - 6.D
Mistrovství Plzeňského kraje ve víceboji (atletika) 2. místo Zdeněk Polívka - 6.D
4. místo Veronika Lebedová - 6.C
Přebor Plzně v přespolním běhu (různě kategorie) 2. místo Veronika Kukaňová - 6.B
2. místo Alena Šebelová - 7.A
Soutěž mladých zdravotníků - oblastní kolo 2. místo s postupem družstvo I. Petelíková
RUBIKON - soutěž  - oblastní kolo 1. místo s postupem Družstvo 9.E I. Šilingová
M. Malík
RUBIKON - soutěž  - krajské kolo 2. místo

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 20/21
pomůcky pro žáky
NEW

Rozloučení s absolventy školy (fotogalerie) NEW

4. A uspěla v soutěži MŮJ SKŘÍTEK

Úspěch v matematické soutěži PANGEA

Výtvarná soutěž „S Kuřátkem po Evropě“

Jazykové zkoušky Cambridge English na 1. stupni přesunuty 

Netradiční průběh zápisu do 1. ročníku

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

ARCHIV 19/20


ZAJÍMAVOSTI

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster