Cizinecká policie navštívila přeštickou školní družinu

Plné zajímavých zážitků odcházely děti přeštické školní družiny ze setkání se čtyřnohými kamarády a jejich cvičiteli. Možná nechybělo ani odhodlání stát se strážcem zákona s věrným přítelem po boku.

Čtyři policisté cizinecké policie uvedli svoji návštěvu poutavým povídáním o drogovém nebezpečí a předvedli způsoby,  jak mu čelit s nezastupitelnou pomocí psích parťáků. Ti bleskově dokázali najít drogu nebo stopu, zneškodnit násilníka. Přihlížející diváci si nemohli nevšimnout  poslušnosti  psů a jejich oddanosti svým velitelům.

Největší zájem u dětí vzbudilo čtyřměsíční hravé štěně, které, jako tři dospělé,  perfektně vycvičené německé ovčáky, doprovázelo.

Spontánní reakce dětí nejlépe odměnily policejní návštěvu za zajímavé a pestré listopadové odpoledne a všichni se už těší na další.

Vychovatelky Školní družiny
Základní školy Přeštice

pomůcky pro žáky
NEW