Menu schované do tlačítka

POHÁR ROZHLASU    ATLETICKÝ ČTYŘBOJ    MINIKOPANÁ    KOŠÍKOVÁ     HÁZENÁ     PŘESPOLNÍ BĚH     FLORBAL    STOLNÍ TENIS     VOLEJBAL    REKORDY ŠKOLY

2009/2010

Skvěle si vedla mladší děvčata ( Levorová, Šteflíková, Živná, Beštová, Moravcová, Kubešová, Fialová, Šilhavá, Škopková a Sýkorová ) v krajském finále Novinářského kalamáře, kde jim první místo uteklo jen o pár bodů v rozdílu skóre.

2007/2008

Novinářský kalamář

V letošním školním roce poustoupila družstva našich chlapců a děvčat do krajského kola v házené "Novinářský kalamář".

Finále se kromě žáků naší školy účastnili i sportovci 10. ZŠ Plzeň, ZŠ Kaznějov a ZŠ Stupno.

Naši žáci vybojovali třetí místo.

V prvním zápase chlapci prohráli nešťastně 2 : 5 se ZŠ Stupno (hlavně kvůli tomu, že u chlapců přetrvávají bávyky z národní házené). V druhém zápase jsme podlehli zcela suverénnímu vítězi turnaje 10. ZŠ Plzeň 17 : 11 a v boji o 3. místo po stále se zlepšujícím výkonu jsme jasně přehráli chlapce ze ZŠ Kaznějov 16 : 18.

Nejlepším hráčem a zároveň i střelcem našeho mužstva byl David Černý.

Sestava: V brance Tomáš Bouda, střední rozehrávači Marek Brada a David Černý, spojky Matěj Gruszka, Ondřej Brejcha, Petr Taišl, křídla Václav Weifurt a Filip Albl a pivot Lukáš Kaiser.

Až na jeden malý incident jsme si všichni účast na turnaji i cestu pochvalovali.

M. Kindl

Děvčata ve složení L. Náprstková, V. Boudová, E. Vizingrová, Š. Cvačková, K. Křenková, M. Kolečkářová, A. Bradová, K. Hošťálková, Š. Peclová, A. Langmajerová vybojovala také třetí místo.