POHÁR ROZHLASU ATLETICKÝ ČTYŘBOJ MINIKOPANÁ KOŠÍKOVÁ

2010/2011

Novinářský kalamář - krajské finále - starší žákyně - 2. místo

2009/2010

Skvěle si vedla mladší děvčata ( Levorová, Šteflíková, Živná, Beštová, Moravcová, Kubešová, Fialová, Šilhavá, Škopková a Sýkorová ) v krajském finále Novinářského kalamáře, kde jim první místo uteklo jen o pár bodů v rozdílu skóre.

2007/2008

Novinářský kalamář

V letošním školním roce poustoupila družstva našich chlapců a děvčat do krajského kola v házené "Novinářský kalamář".

Finále se kromě žáků naší školy účastnili i sportovci 10. ZŠ Plzeň, ZŠ Kaznějov a ZŠ Stupno.

Naši žáci vybojovali třetí místo.

V prvním zápase chlapci prohráli nešťastně 2 : 5 se ZŠ Stupno (hlavně kvůli tomu, že u chlapců přetrvávají bávyky z národní házené). V druhém zápase jsme podlehli zcela suverénnímu vítězi turnaje 10. ZŠ Plzeň 17 : 11 a v boji o 3. místo po stále se zlepšujícím výkonu jsme jasně přehráli chlapce ze ZŠ Kaznějov 16 : 18.

Nejlepším hráčem a zároveň i střelcem našeho mužstva byl David Černý.

Sestava: V brance Tomáš Bouda, střední rozehrávači Marek Brada a David Černý, spojky Matěj Gruszka, Ondřej Brejcha, Petr Taišl, křídla Václav Weifurt a Filip Albl a pivot Lukáš Kaiser.

Až na jeden malý incident jsme si všichni účast na turnaji i cestu pochvalovali.

M. Kindl

Děvčata ve složení L. Náprstková, V. Boudová, E. Vizingrová, Š. Cvačková, K. Křenková, M. Kolečkářová, A. Bradová, K. Hošťálková, Š. Peclová, A. Langmajerová vybojovala také třetí místo.

I. Sýkorová

2006/2007

Okresní přebor v házené

Pochvalu si rozhodně zaslouží starší žákyně (M. Fornouzová, H. Volfová, M. Lešetická, M. Kubešová, E. Vizingrová, V. Boudová, P. Süsová, D. Čadková, Š. Cvačková, L. Nápstková a S. Přibáňová) které zvítězily na Okresním přeboru v házené (chlapci byli druzí) a v kraji zůstaly za prvními o bod.